مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 4997
هفته جاری: 19177
ماه جاری: 13446
تاکنون: 12536946
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  اجلاس جهاني گردشگري؛ خط بطلان بر تحريم هاي آمريکا+تصاويردرگالري
 • حضور پرشمار کشورهاي مختلف در چهلمين اجلاس جهاني گردشگري (UNWTO) در همدان، خط بطلاني بر اقدام غيرقانوني، يکجانبه و ظالمانه آمريکا در تشديد تحريم ها عليه کشورمان است.
 • به گزارش ايرنا، حضور 80 تن از اعضاي اجلاس جهاني گردشگري از 30 کشور جهان در اجلاس جهاني گردشگري (UNWTO) به ميزباني همدان نشانگر بي اهميت شماردن تحريم ها از سوي فعالان عرصه گردشگري بين المللي است.
  اجلاس جهاني گردشگري در حالي امروز دوشنبه در همدان آغاز شده است که تيراژه اي از شخصيت هاي مختلف صنعت گردشگري جهان در آن حضوري پرشور دارند.
  اين اجلاس ثابت کرد که هيچ قدرتي نمي تواند عامل بازدارنده در مسير رونق و توسعه گردشگري و تعامل و دوستي کشورهاي جهان باشد و ظرفيت هاي بالقوه گردشگري و جاذبه هاي تاريخي منحصربه فرد کشورمان از اهميت خاصي در بين کشورهاي دنيا برخوردار است.
  اين تعداد ميهمان برجسته خارجي آمده اند تا بگويند تحريم هاي اعمال شده تاثيري در روند تعاملات گردشگري ساير کشورها با ايران ندارد و تحريم هاي سياسي با معيارهاي تعريف شده در اين صنعت پاک جهاني سازگار نيست.
  بي ترديد حضور پرشمار کشورهاي خارجي در همدان، ثابت مي کند که هيچ تحريمي در حوزه گردشگري اثربخش نيست و محور اجلاس جهاني گردشگري (UNWTO) کمک به رونق و توسعه اين صنعت در ايران است.
  سازمان جهاني گردشگري (UNWTO) مستقر در شهر مادريد اسپانيا، از نمايندگي‌هاي سازمان ملل متحد در بخش گردشگري است که در رابطه با امور جهانگردي سياست گذاري مي کند و امروزه پيشتازترين و شناخته شده ترين سازمان بين المللي مرتبط با سفر و گردشگري در جهان است.
  در حال‌ حاضر اعضاي وابسته سازمان جهاني گردشگري 557 عضو هستند که جمهوري اسلامي ايران 16 عضو دارد و شهرداري همدان، شرکت سياحتي عليصدر و دهکده گردشگري گنجنامه سه عضو همداني اين اجلاس جهاني هستند.
  همدان با حدود يک هزار و 800 جاذبه گردشگري به عنوان يکي از پنج شهر گردشگر پذير کشور به حساب مي آيد. آرامگاه بوعلي سينا، آرامگاه باباطاهر، تپه باستاني هگمتانه، گنبد علويان، کتيبه هاي گنجنامه، غارعليصدر، برج قربان، سرابها و حمام حاج آقا تراب نهاوند، خانه لطفعليان ملاير، خانه مسعودي، آرامگاه ميررضي الدين آرتيماني و بقعه حيقوق نبي (ع) از مهمترين آثار تاريخي و گردشگري اين استان است که همه ساله مورد بازديد گردشگران قرار مي گيرد.
  شرکت سياحتي عليصدر به عنوان يکي از اعضاي هيات رئيسه اين اجلاس، براي تصاحب امتياز ميزباني از اجلاس جهاني جهانگردي (UNWTO) در همدان نقش تاثيرگذاري را ايفا کرد.
  همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران از سوي کنفرانس گفت و گوي همکاري آسيايي (ACD) به عنوان پايتخت گردشگري آسيا در سال 2018 انتخاب شده است و پيش از اين نيز کنفرانس بين المللي گفت و گوي همکاري آسيايي (ACD) از پنجم تا هفتم شهريور امسال به ميزباني همدان برگزار شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 96
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.