15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 43
امروز: 8720
هفته جاری: 67131
ماه جاری: 148242
تاکنون: 15937608
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مونسان: گردشگري تحريم ناپذير است
 • معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گفت: روابط بين کشورها و مردم مختلف جهان را نمي توان قطع کرد چراکه گردشگري تحريم ناپذير است.
 • علي اصغر مونسان روز دوشنبه در حاشيه چهلمين اجلاس جهاني گردشگري (UNWTO) در گفت وگو با خبرنگاران درباره آثار تحريم در توسعه صنعت گردشگري بيان کرد: حضور 80 عضو سازمان جهاني گردشگري در همدان نشان دهنده امن بودن ايران و نبود مشکل در داخل کشور است.
  وي اضافه کرد: رويدادهاي اقتصادي به وجود آمده اخير به سود گردشگران ورودي به کشور است و آمارهاي فزاينده و رو به رشد شمار گردشگران اين موضوع را تاييد مي کند.
  رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري بيان کرد: امسال کاهشي در آمار ورود گردشگران اروپايي به کشور نداشتيم.
  معاون رئيس جمهوري گفت: نمي توان وجود امنيت در کنار جاذبه هاي تاريخي و گردشگري ايران را انکار کرد همچنين گردشگران کشورهاي مختلف علاقمند به بازديد و آشنايي با تاريخ، فرهنگ و جاذبه هاي طبيعي ايران هستند.
  چهلمين اجلاس جهاني گردشگري از امروز دوشنبه 21 آبان با حضور دبير کل سازمان جهاني گردشگري و اعضاي آن در سالن شهداي استانداري همدان برگزار شد و برنامه هاي جانبي آن تا 24 آبان ادامه دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 175
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.