مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 5043
هفته جاری: 19223
ماه جاری: 13492
تاکنون: 12536989
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  اعضاي همداني UNWTO به نشست سن پترزبورگ دعوت شدند
 • قائم مقام دبيرکل سازمان جهاني گردشگري گفت: جلسه بعدي مجمع جهاني گردشگري سپتامبر 2019 در سن پترزبوگ برگزار مي‌شود و از سه عضو همداني اين اجلاس دعوت مي شود در اين نشست شرکت کنند.
 • به گزارش ايرنا جيم کابال ظهر سه شنبه در نشست عمومي با اعضاي وابسته سازمان جهاني گردشگري با اشاره به اينکه شرکت سياحتي عليصدر، دهکده تفريحي گنجنامه و شهرداري همدان عضو اجلاس جهاني گردشگري (UNWTO)هستند افزود: از همه شما دعوت مي‌کنيم تا در جلسه بعدي مجمع که در سن پترزبورگ برگزار مي‌شود شرکت کنيد و اميدواريم اعضاي وابسته بتوانند همکاري هاي خوبي در مورد راهبردهاي جديد با ما داشته باشند.
  وي اضافه کرد: تمام اعضاي اجلاس جهاني گردشگري ايده‌هاي خود را براي دسترسي به گردشگري پايدار ارايه دهند تا با پيشبرد امور اين اجلاس اعضاي منفعل وادار به فعاليت شوند.
  قائم مقام دبيرکل سازمان جهاني گردشگري تاکيد کرد: ارتباط سازمان جهاني گردشگري با سازمان‌هاي خصوصي و عمومي دولتي توسعه مي‌يابد.
  کابال با بيان اينکه اعضاي وابسته خود توليد کننده ايده‌هاي جديد هستند و بايد آن را ارايه دهند عنوان کرد: بايد به شکل جهاني با هم در ارتباط باشيم و همکاري کنيم چراکه کميسيون‌هاي منطقه‌اي و جهاني مي‌توانند کمک کننده توسعه گردشگري باشند.
  وي اظهار داشت: فرصت خوبي است تا سازمان جهاني گردشگري با سازمان‌هاي خصوصي و عمومي دولتي در ارتباط باشد و جوايزي در سازمان جهاني گردشگري براي فعالان اين عرصه طرح ريزي شده است.
  کابال ادامه داد: سال آينده سال ترويج آموزش حوزه گردشگري خواهد بود که با طراحي نقشه آنلايني، اعضا توانايي آپلود برنامه هاي مربوطه را داشته باشند.
  قائم مقام دبيرکل سازمان جهاني گردشگري اضافه کرد: اين نقشه به 6 زبان طراحي مي‌شود و اکنون به زبان انگليسي و عربي در حال آماده سازي است و نه تنها برنامه سازمان بلکه دانشگاه‌ها هم مي‌توانند از اين برنامه استفاده کنند.
  کابال گفت: مايليم تا برنامه‌هاي ديگري را که دانشگاه‌هاي دنيا در حوزه گردشگري برگزار مي‌کنند براي اعضاي اجلاس جهاني گردشگري ارايه دهيم.
  وي ادامه داد: سازمان جهاني گردشگري سه نوع سمينار بين المللي را مديريت و برگزار مي کند که يکي از آنها با همکاري يکي از دولت‌هاي عضو برگزار مي‌شود .
  اجلاس جهاني گردشگري از 21 آبان با حضور 80 عضو جهاني در همدان آغاز شده است و تا 24 آبان ادامه دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 151
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.