مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 4374
هفته جاری: 14449
ماه جاری: 216675
تاکنون: 12886170
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  نمايندگان مجلس تصريح کردند: عملکرد بسيار موفق نيکبخت در مديريت ارشد استان همدان/ رضايت مجمع نمايندگان استان از عملکرد نيکبخت
 • مجمع نمايندگان استان همدان ازعملکردنيکبخت دراستانداري همدان اعلام رضايت کردند
 •  

  نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي با تقدير از خدمات و تلاش هاي «محمدناصر نيکبخت» گفت: وي عملکرد بسيار موفقي در استان داشته و به طور قطع خدمات و تلاش هاي مستمر وي در همدان ماندگار خواهد ماند.

  محمد کاظمي اظهار داشت: نيکبخت در مسايلي همچون سرمايه گذاري و پيگيري و رفع مشکلات واحدهاي توليدي و صنعتي استان تلاش هاي زيادي انجام داد تا اقتصاد و توليد همچنان پر رونق باشد.

  نائب رئيس کميسيون حقوقي و قضايي مجلس دهم بيان کرد: استاندار همدان همچنين در پيگيري مسايل و مشکلات و به نتيجه رسيدن آنها بسيار جدي بود و اين يک نقطه قوت براي وي به شمار مي رود.

  کاظمي تعامل استاندار همدان با مجموعه نمايندگان استان را همواره بسيار سازنده و خوب ارزيابي و اضافه کرد: وي بدون هيچگونه تبعيض و نگاه سياسي به مجموعه نمايندگان استان، همواره سعي بر اين داشت تا هميشه شنواي نظرهاي نمايندگان باشد.

  وي اظهار داشت: نيکبخت همواره در جهت تامين خواسته هاي قابل انجام نمايندگان در استان اقدام مي کرد و در پاسخگويي به خواسته هاي به حق و به جاي نمايندگان تلاش هاي زيادي انجام داد.

  نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي برگزاري 2 رويداد بين المللي همدان 2018 و اجلاس جهاني گردشگري را اقدامي مثبت از سوي استاندار همدان برشمرد و افزود: وي براي تامين اعتبار برگزاري هر چه باشکوه تر اين رويداد به جد تلاش کرد.

  کاظمي ادامه داد: اين 2 رويداد بين المللي در زماني از سال اعلام شده بود که از اعتبارات ملي براي اين رويداد نمي شد کاري کرد که در اين راستا استاندار همدان با تلاشي که در مرکز، سازمان مديريت برنامه ريزي و دفتر رياست جمهوري انجام داد، موفق شد اعتبار بسيار خوبي را براي اين رويداد تامين کند.

  وي افزود: وي در پيگيري و به نتيجه رسيدن صنعت مبل و منبت، حل مسايل و مشکلات صنايعي همچون فولاد و نورد ملاير و ديگر واحدهاي توليدي و صنعتي استان و شهرستان ها تلاش هاي ماندگار زيادي انجام داد.

  * تجربه بالا رمز موفقيت استاندار همدان است

  ديگر نماينده مردم ملاير در مجلس شوراي اسلامي گفت: تجربه بالا رمز موفقيت «محمدناصر نيکبخت» و نقطه مثبت وي در مديريت ارشد استان به شمار مي رود.

  حجت الاسلام احد آزاديخواه اظهار داشت: نيکبخت در حوزه اقتصاد و توسعه استان تلاش هاي بسياري را انجام داد که ماندگار است.

  وي افزود: نيکبخت با تجربه بالايي که در استان هاي مختلف بويژه همدان داشت، در حوزه هاي مختلف با نگاه توسعه اي، توانست در اين مدت گام هاي بلندي در استان همدان بردارد.

  سخنگوي کميسيون فرهنگي مجلس دهم ارتباط وسيع وي با بدنه دولت را از ديگر نقاط مثبت نيکبخت ارزيابي و اضافه کرد: وي با ارتباط گرم و صميمي که با بدنه دولت و وزرا دارد، توانست به خوبي از اين ظرفيت استفاده کند و منشاء اقدامات بسيار خوبي در استان همدان باشد.

  حجت الاسلام آزاديخواه ادامه داد: نيکبخت همچنين در حوزه رونق دادن به برخي از واحدهاي توليدي و صنعتي استان پيگيري ها و تلاش هاي بسيار نتيجه بخشي را انجام داد و در اين راستا تعامل بسيار خوبي با بدنه دولت داشت.

  * نيکبخت ياور توليدکنندگان است

  عضو هيات رئيسه مجلس شوراي اسلامي گفت: محمدناصر نيکبخت در استانداري همدان هميشه ياور و يار توليدکنندگان بوده و براي رفع مشکلات بخش توليد و تامين منابع مالي اين واحدها با حرارت و جديت بسيار تلاش کرده است.

  اکبر رنجبرزاده اظهار داشت: آمار سرمايه گذاران استان در دوران مديريت نيکبخت افزايش يافت و وي در کنار تيمش نمره قابل قبولي در اين بخش کسب

  کردند.

  وي يکي از نقاط قوت نيکبخت را تلاش براي جذب سرمايه گذار اعلام و اضافه کرد: نيکبخت اندوخته بزرگي از تجربه در امور اجرايي به ويژه در مباحث اقتصادي و براي استان همدان مفيد است.

  رنجبرزاده با بيان اينکه نيکبخت مدت مديدي در همدان مسئوليت داشت، افزود: تحقق اقتصاد مقاومتي، رونق توليد و ايجاد اشتغال از دغدغه هاي نيکبخت بود و ما شاهد هستيم که وي از هيچ کوششي در اين حوزه ها دريغ نکرد.

  نماينده مردم اسدآباد در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به حضور مستمر نيکبخت در وزارتخانه هاي مختلف براي پيگيري امور استان، گفت: نيکبخت در حمايت از مردم ديار هگمتانه مردي خستگي ناپذير و با نشاط بود.

  عضو هيات رئيسه مجلس يادآوري کرد: نيکبخت آنچه در توان داشت براي آرامش استان و تعامل با مجموعه هاي مختلف بکار گرفت و انساني دلسوز و پاي کار بود.

  وي با بيان اينکه در مجموع اعضاي مجمع نمايندگان استان از نيکبخت رضايت دارند، گفت: پيش از اين در دولت دوازدهم تعدادي از استانداران جابه جا شدند اما تقريبا اکثريت قاطع نمايندگان همدان با حضور در وزارت کشور خواستار ماندن نيکبخت در راس مديريت اين استان شدند.

  * همه بايد استاندار جديد همدان را حمايت کنند

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه استاندار جديد همدان امروز تعيين مي شود و غير بومي خواهد بود لزوم حمايت حداکثري از وي تاکيد کرد.

  حميدرضا حاجي بابايي با اشاره به موضوع بازنشستگي محمدناصر نيکبخت استاندار فعلي همدان افزود: دولت تصميم گرفته که هيچ استاندار بومي در استان ها در نظر گرفته نشود و اين دولت تدبير و اميد است که بايد تصميم بگيرد.

  وي اظهار داشت: در پيشبرد امور به حزب و گروه و سياست و بومي و غيربومي بودن توجه نکنيم بلکه بايد استان را به سمت توسعه پيش ببريم.

  حاجي بابايي اضافه کرد: نمايندگان نيز موظف هستند در راه پيشرفت استان تلاش کنند و اينگونه نيست که به طور حتم تعيين استاندار با ميل ما باشد.

  وي تاکيد کرد: فضاي استان بي حاشيه است و خبرنگاران نيز براي توسعه گام برداشته اند و تاثير گذار هستند.

  به گزارش ايرنا، حدود پنج سال پيش در چنين روزهايي با حکم وزير کشور سکان مديريت استان همدان از محمدعلي آزاد به محمدناصر نيکبخت واگذار شد؛ مردي که در روزهاي اخير نام وي در فهرست مديران بازنشسته و در شرف جابجايي مطرح شده است.

  ارتقاي رتبه همدان در دريافت تسهيلات رفع موانع توليد، ميزباني متعدد از وزيران و مسئولان رده بالاي دولتي و اخذ موافقت هاي مناسب، نشست هاي متعدد با سرمايه گذاران داخلي و خارجي در همدان و تهران، رشد واگذاري مناصب و مسئوليت هاي اداري به بانوان، توجه و علاقه مندي به ورزش با هدف نشاط افزايي جوانان، سپردن مسئوليت ها به مديران با تجربه و امتحان پس داده و اهتمام فراوان به تکميل طرح هاي نيمه تمام بخشي از تلاش هاي پنج ساله و به ثمر نشسته نيکبخت در مسير رسيدن همدان به توسعه پايدار است.

  از ديگر سو تکميل راه آهن تهران - همدان، تکميل سه سد و 9 مجتمع آبرساني، رشد 26 درصدي تعداد واحدهاي فعال توليدي، گازدار شدن 994 روستا و انتقال پساب تصفيه خانه فاضلاب همدان به نيروگاه مفتح، توسعه گردشگري و ميزباني از 2 رويداد بزرگ جهاني گردشگري در سال 2018 نيز بخش ديگري از کارنامه موفق وي در همدان است.

  پس از توجه به مشکلات توليدي، صنعتي و خدماتي به عنوان چرخه اصلي اقتصادي استان همدان، نيکبخت با هدف رسيدن به اقتصادي پويا، رفع موانع توليد را در اولويت قرار داد؛ گامي مهم که نتيجه آن، تحسين فعالان اقتصادي و صنعتي را برانگيخت.

  نيکبخت براي تحقق اين هدف و استفاده از ظرفيت واحدهاي توليدي نيمه فعال که مي توانند سهم قابل توجهي از بار اقتصادي کشور را بر دوش بکشند، کارگروه هاي تخصصي تسهيل و رفع موانع توليد استان را با جديت فعال کرد تا چرخ به خواب رفته توليد دوباره به حرکت در آيد.

  در اين بين آنچه که بيش از همه بايد مد نظر قرار گيرد، حفظ و فعال تر کردن واحدهاي توليدي موجود است که برغم شرايط تحريم همچنان پابرجا مانده و از چرخه اقتصاد کشور کنار نکشيده اند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1703
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.