مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 4355
هفته جاری: 14430
ماه جاری: 216656
تاکنون: 12886151
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان شد
 • سيد سعيد شاهرخي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان در جلسه پيش از ظهر امروز /چهارشنبه/ هيات دولت به عنوان استاندار جديد همدان معرفي شد.
 • به گزارش ايرنا، بر اساس اين حکم، شاهرخي جايگزين محمدناصر نيکبخت که حدود پنج سال سکان مديريت ارشد استان همدان را بر عهده داشت، خواهد شد.
  استاندار جديد همدان از هفتم آبان سال گذشته طي حکمي از سوي دکتر رحماني فضلي وزير کشور، به عنوان معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان منصوب شده بود. 
  معاون سياسي امنيتي استانداري لرستان و قزوين از جمله سوابق کاري شاهرخي است.
  به گزارش ايرنا، حدود پنج سال پيش در چنين روزهايي با حکم وزير کشور سکان مديريت استان همدان از محمدعلي آزاد به محمدناصر نيکبخت واگذار شد؛ مردي که در روزهاي اخير نام وي در فهرست مديران بازنشسته و در شرف جابجايي مطرح شده است. 
  ارتقاي رتبه همدان در دريافت تسهيلات رفع موانع توليد، ميزباني متعدد از وزيران و مسئولان رده بالاي دولتي و اخذ موافقت هاي مناسب، نشست هاي متعدد با سرمايه گذاران داخلي و خارجي در همدان و تهران، رشد واگذاري مناصب و مسئوليت هاي اداري به بانوان، توجه و علاقه مندي به ورزش با هدف نشاط افزايي جوانان، سپردن مسئوليت ها به مديران با تجربه و امتحان پس داده و اهتمام فراوان به تکميل طرح هاي نيمه تمام بخشي از تلاش هاي پنج ساله و به ثمر نشسته نيکبخت در مسير رسيدن همدان به توسعه پايدار است. 
  از ديگر سو تکميل راه آهن تهران - همدان، تکميل سه سد و 9 مجتمع آبرساني، رشد 26 درصدي تعداد واحدهاي فعال توليدي، گازدار شدن 994 روستا و انتقال پساب تصفيه خانه فاضلاب همدان به نيروگاه مفتح، توسعه گردشگري و ميزباني از 2 رويداد بزرگ جهاني گردشگري در سال 2018 نيز بخش ديگري از کارنامه موفق وي در همدان است. 
  پس از توجه به مشکلات توليدي، صنعتي و خدماتي به عنوان چرخه اصلي اقتصادي استان همدان، نيکبخت با هدف رسيدن به اقتصادي پويا، رفع موانع توليد را در اولويت قرار داد؛ گامي مهم که نتيجه آن، تحسين فعالان اقتصادي و صنعتي را برانگيخت. 
  نيکبخت براي تحقق اين هدف و استفاده از ظرفيت واحدهاي توليدي نيمه فعال که مي توانند سهم قابل توجهي از بار اقتصادي کشور را بر دوش بکشند، کارگروه هاي تخصصي تسهيل و رفع موانع توليد استان را با جديت فعال کرد تا چرخ به خواب رفته توليد دوباره به حرکت در آيد. 
  در اين بين آنچه که بيش از همه بايد مد نظر قرار گيرد، حفظ و فعال تر کردن واحدهاي توليدي موجود است که برغم شرايط تحريم همچنان پابرجا مانده و از چرخه اقتصاد کشور کنار نکشيده اند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 312
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.