مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 18
امروز: 4397
هفته جاری: 14472
ماه جاری: 216698
تاکنون: 12886192
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  نيکي، ثمره تلاش پنج ساله نيکبخت
 • در آييني از پنج سال زحمات محمد ناصر نيکبخت استاندار سابق همدان در توسعه همه جانبه استان به ويژه در حوزه اقتصادي، به نيکي قدرداني شد.
 • به گزارش ايرنا، در اين آيين که شامگاه شنبه در هتل باباطاهر برگزار شد، توليدکنندگان، صنعتگران و فعالان اقتصادي استان و جمعي از مسئولان و روساي دستگاه هاي اجرايي حضور داشتند. 
  رئيس اتاق بازرگاني همدان در اين آيين نيکبخت را مردي بزرگ در دوران سخت دانست و گفت: وي همواره حامي و پشتيبان تمام مديران دولتي و خصوصي بود. 
  علي اصغر زبردست با بيان اينکه مردم همدان قدرشناس مسئولان خدوم هستند و هرگز محبت مديران مردم دار را فراموش نمي کنند، افزود: نيکبخت همواره خواست مردم را در اولويت قرار داده و هرگز خود را به مردم ترجيح نداد. 
  وي با بيان اينکه استاندار سابق همدان در بدترين شرايط کشور سکان مديريت ارشد اين استان را به دست گرفت و مسئوليت پذيرفت، تاکيد کرد: دولت تدبير و اميد ميراث دار بسياري مشکلات و گرفتاري ها بود و استانداران در خط مقدم رويارويي با اين مشکلات بودند. 
  رئيس اتاق بازرگاني همدان خاطرنشان کرد: نيکبخت با صبوري و به خوبي استان همدان را در عرصه هاي سياسي، اقتصادي و فرهنگي مديريت کرد.
  زبردست افزود: فعالان اقتصادي تلاش استاندار سابق همدان براي رفع موانع و مشکلات صادرات و واردات را به خوبي به ياد دارند و هميشه به نيکي از وي ياد مي کنند.

  ** نيکبخت خدمتگزاري راستين
  نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان نيز در اين آيين از همداني ها به عنوان مردماني مهربان و با محبت ياد کرد و افزود: مدنيت جديد روحيه قدرشناسي را کاسته اما مردم همدان همچنان قدردان خوبي ها هستند. 
  آيت الله غياث الدين طه محمدي اظهار داشت: نيکبخت انساني شايسته، صالح و خدمتگزار راستين است که به طور حتم منشا خدمات بسيار بوده و به نمايندگي از 2 ميليون جمعيت همدان از وي سپاسگزاري ميکنم. 
  امام جمعه همدان گفت: اين استان بي تنش ترين و با ثبات ترين استان کشور است و اين موضوع را بسياري از مسئولان کشوري صحه گذاشته اند و اين امر از تلاش مردان تلاشگري مانند نيکبخت نشان دارد.
  وي اظهار داشت: وظيفه ما حمايت و پشتيباني از مديران و مسئولاني است که به همدان مي آيند و هيچ گونه دخالتي در عزل و نصب ها تاکنون نداشته ام. 

  ** نيکبخت همدرد توليدکنندگان
  مديرعامل صنايع غذايي سحر نيز به نمايندگي از توليدکنندگان استان از استاندار همدان قدرداني کرد و گفت: نيکبخت به خوبي واحدهاي صنعتي را حمايت و هدايت کرده است. 
  مسعود توتونچيان به افزايش اشتغال و توسعه صنايع در دوران مديريت استانداري نيکبخت اشاره کرد و گفت: کارآفرينان استان در زمان وي بسيار مورد توجه قرار گرفتند. 
  وي افزود: نيکبخت درد توليدکننده را مي فهميد و به خوبي همدردي مي کرد و مجموعه صنعتي همدان نمونه هاي اين همدلي را بسيار در خاطره خود دارند.
  توتونچيان با اشاره به وضعيت اقتصادي کنوني کشور، گفت: تعامل و انسجام بين دولتمردان و بخش خصوصي براي مديريت اين شرايط ضروري است.
  مديرعامل صنايع غذاي سحر، همدان را استاني سرشار از ظرفيت و منابع غني کشاورزي و معدني دانست و اضافه کرد: توان و تخصص توليدکنندگان بسيار زياد است و با اندکي حمايت مي توان ظرفيت ها و منابع اين منطقه را به ثروت تبديل کرد.
  در ادامه اين آيين نماينده شرکت صنايع فولاد ويان، نماينده تشکل هاي بخش کشاورزي و شرکت بتن بريس با ارايه گزارش هايي زحمات استاندار سابق همدان را پاس داشتند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 201
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.