مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 4320
هفته جاری: 14395
ماه جاری: 216621
تاکنون: 12886117
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  نيکبخت: همدان روي ريل توسعه قرار دارد+تصاويردرگالري
 • استاندار سابق همدان با بيان دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در ديار هگمتانه، گفت: همدان روي ريل توسعه قرار گرفته است و براي ادامه توسعه استان بايد تلاش بي وقفه شود.
 • به گزارش ايرنا، محمد ناصر نيکبخت شنبه شب در جمع توليدکنندگان و صاحبان صنايع که به پاس قدرداني از زحمات وي گرد هم آمده بودند، اظهار داشت: سرمايه گذراني که در اين استان اشتغالزايي کردند، خود را فارغ از تفکر سوددهي وقف کرده اند.
  وي ادامه داد: با وجود مشکلات اقتصادي، خبري از پرداخت نشدن حقوق کارگران در همدان وجود ندارد و کسي تاکنون در اين زمينه اعتراضي نداشته است.
  نيکبخت از سيد سعيد شاهرخي استاندار جديد همدان به عنوان مشاور و راهنمايي امين ياد کرد و گفت: وي در امر حمايت از توليد همواره ياريگر من بود. 
  وي از طرح احداث پتروشيمي همدان به عنوان کار روي زمين مانده اش ياد کرد و گفت: اين طرح افزون بر 90 درصد پيشرفت دارد و حاضرم مشاور اين طرح باشم تا دود دودکش اين کارخانه را ببينم. 
  نيکبخت با بيان اينکه هرگز از توليدکنندگان همدان غافل نمي شوم و مي خواهم که استاندار جديد نيز طرح پتروشيمي را به نتيجه برساند، افزود: تا موقعي که زنده هستم براي بخش توليد همدان تلاش مي کنم. 
  استاندار سابق همدان به تقويت پروازهاي فرودگاه اين شهر تاکيد کرد و گفت: در شان پايتخت گردشگري آسيا نيست که پروازهايش تعطيل شود.
  نيکبخت کاهش نرخ بيکاري، افزايش فروش ميلياردي مبل و منبت ملاير در بازارهاي جهاني، کارافريني و افزايش جذب نيرو در کارخانه هاي همدان را نتيجه تلاش تمام کارکنان دولت تدبير و اميد دانست. 
  وي از دانشنامه همدان به عنوان کاري ارزشمند در جهت شناساندن و معرفي فرهنگ و تاريخ غني همدان به جهانيان ياد کرد و گفت: اين اثر فاخر از 100 جلد به 200 جلدکتاب افزايش يافته است. 
  نيکبخت به مجهز شدن 85 درصد اراضي حايز شرايط استان به سامانه هاي نوين آبياري اشاره و اضافه کرد: اين رقم در کشور 43 درصد است و اين طرح بايد براي حفظ منابع آبي استان ادامه پيدا کند. 
  وي از استاندار جديد همدان خواست طرح هاي عمراني را با جديت دنبال کند تا به ثمر بنشيند و در راه خدمت رساني به مردم از رهنمودهاي آيت الله غياث الدين طه محمدي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان بهره مند شود. 
  استاندار سابق همدان با بيان اينکه بانکها 20 هزار ميليارد ريال تسهيلات پرداخت کرده اند، يادآوري کرد: اگر چه عملکرد بانکها ايده آل نبود اما حامي توليد و صنعت بودند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 158
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.