مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 4302
هفته جاری: 14377
ماه جاری: 216603
تاکنون: 12886099
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  جشنواره تئاتر زمينه ساز تعامل فرهنگي با ساير ملل است
 • استاندار همدان در پيامي برگزاري بيست و پنجمين جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان در اين استان را گامي در راستاي شعار سال 2018 همدان، پايتخت گردشگري آسيا دانست که مي‌تواند زمينه تعاملات فرهنگي و هنري اين استان کهن را با ساير ملل، بيش‌ از پيش برقرار کند.
 • در اين پيام که يک نسخه از آن روز يکشنبه به ايرنا نمابر شد، سيد سعيد شاهرخي تقارن اين رويداد بزرگ فرهنگي و هنري با جشن يکصد سالگي و ربع قرن جريان مداوم جشنواره تئاتر کودک را تبريک گفت.
  استاندار همدان در ادامه اين پيام آورده است: همدان، قديمي‌ترين پايتخت فرهنگ و تمدن ايران ‌زمين به موهبت برگزاري جشنواره بين‌المللي تئاتر کودک و نوجوان، ميزبان هنرمندان با ذوق و نام‌آشناي تئاتر ايران و گروه‌هاي نمايشي بين‌المللي است.
  شاهرخي در اين پيام مي افزايد: اين رويداد فرهنگي نيز در ميان هنرهاي مختلف هرکدام شان و منزلت خود را دارند. هنر تئاتر و نمايش به دليل عنصر زنده‌ بودن و هم ‌نفسي با تماشاگران از امتياز ويژه‌اي برخوردار است، چندان‌ که صاحب‌ نظران آن را آينه طبيعت والاترين هنرها نام نهاده‌اند و چه زيباتر آن‌که اين هنر والا به آينده ‌سازان اين مرز و بوم يعني کودکان و نوجوانان اختصاص داشته باشد.
  در اين پيام آمده است: تقارن جشن يکصد سالگي تئاتر کودکان و نوجوانان در ايران و هم‌ زماني يک ربع قرن جريان متداوم جشنواره تئاتر کودک در اين استان همه و همه از فضايل و مواهب اين رخداد بزرگ فرهنگي است که جاي بسي تقدير و تبريک دارد.
  استاندار همدان اين فرصت مغتنم فرهنگي را در استان همدان به فال نيک گرفته و مراتب تهنيت و خوش‌آمد خود را به مناسبت اين جشن بين‌المللي اعلام داشته و اميدواريم هنرمندان شرکت‌ کننده هرکدام سفيران فرهنگي و هنري براي معرفي هرچه بيشتر اين ديار باستاني و تاريخي باشند.
  شاهرخي در اين پيام ضمن قدرداني از توانمندي‌هاي متعهدانه و خدمات ارزشمند و حمايت‌هاي بي‌دريغ محمد ناصر نيکبخت استاندار سابق همدان در برگزاري رخدادهاي بزرگ فرهنگي، هنري، ملي و بين‌المللي در استان موفقيت روزافزون ايشان را از خداوند منان خواستار شده است.
  بيست و پنجمين جشنواره بين المللي تئاتر کودک و نوجوان به دبيري مريم کاظمي و با شعار «کودک و حقوق اجتماعي و کودک و حقوق شهروندي» از 28 آبان تا چهارم آذرماه در همدان برگزار مي شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 160
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.