مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4346
هفته جاری: 14421
ماه جاری: 216647
تاکنون: 12886142
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  شاهرخي استانداري باتجربه و آشنا به مسايل همدان است
 • رئيس مجمع نمايندگان استان همدان در مجلس شوراي اسلامي گفت: سيد سعيد شاهرخي استانداري باتجربه و آشنا به مسايل مختلف اين استان است و به همين دليل هيچ مخالفتي با انتخاب وي وجود نداشت.
 • به گزارش ايرنا محمدمهدي مفتح روز سه شنبه در آيين معارفه استاندار جديد همدان اظهار داشت: سابقه شاهرخي در عرصه هاي مديريتي در استان همدان در گذشته موجب شد تا به هنگام مطرح شدن وي به عنوان استاندار همدان، مخالفتي از سوي مجمع نمايندگان استان نباشد و موافقت ها نيز اعلام شد.
  وي بيان کرد: در معرفي استانداران جديد شاهرخي جزو نخستين مديراني بود که پس از اعمال تغييرات در سطح استانداري هاي کشور حکم خود را دريافت کرد که نشان از شناخت دولت از وي دارد.
  مفتح، تجربه لازم و آشنايي مطلوب شاهرخي با شرايط استان و نيز همکاري خوب با نمايندگان مردم استان همدان در مجلس شوراي اسلامي را از دلايل موافقت مجمع با استانداري وي عنوان کرد. 
  وي خاطرنشان کرد: انتظار ما از استاندار جديد تداوم مسير رشد و ترقي همدان است ضمن اينکه از سرمايه هاي ارزشمند در راس امور استفاده کند تا همچنان شاهد شکوفايي بيشتر در سطح استان باشيم.
  نماينده مردم تويسرکان در مجلس شوراي اسلامي افزود: همکاري همه جانبه در حل مشکلات، اجراي طرح هاي محتلف در سطح استان ، بهره مندي از مزيت هاي بومي و منطقه اي، توزيع عادلانه بودجه و امکانات در سطح شهرستان ها، استفاده از مديران متدين و توانمند بومي، فعال سازي طرح هاي عمراني باقي مانده و ارتباط هرچه بيشتر با مجمع نمايندگان استان را از ديگر خواسته ها از استاندار جديد عنوان کرد.

  ** نام نيکبخت در صدر خدمتگزاران همدان ثبت مي شود 
  رئيس مجمع نمايندگان استان همدان در مجلس شوراي اسلامي با تکريم از خدمات شايسته استاندار سابق گفت: نام نيکبخت در صدر خدمتگزاران همدان ثبت مي شود.
  مفتح اظهار داشت: دوران مديريتي استانداري نيکبخت پرافتخار بود و تاکنون شاهد رشد خوب استان بوده ايم.
  وي اضافه کرد: نيکبخت از شروع دوران انقلاب اسلامي تاکنون خدمات شاياني در شهرهاي مختلف کشور داشته است و مديري کاردان، مقبول و مورد توجه مديران ارشد کشوري با رويه پرکار و با برنامه است.
  مفتح اولويت ويژه به اقتصاد، حل مشکلات و بردن نان سر سفره مردم، تلاش براي بهبود و ارتقاي وضعيت اقتصادي و افزايش سرانه درآمد مردم و ارتباط وسيع با آنها را از ويژگي هاي برجسته نيکبخت در دوره استانداري همدان عنوان کرد.
  در اين آيين از پنج سال خدمات محمدناصر نيکبخت به عنوان استاندار پيشين همدان قدرداني شد.
  محمدناصر نيکبخت پانزدهم آذرماه 1392 با حکم وزير کشور جايگزين محمدعلي آزاد به عنوان استاندار همدان شد.
  نام نيکبخت در روزهاي اخير در فهرست مديران بازنشسته قرار گرفت و اين مصوبه نيز اجرايي شد.
  سيدسعيد شاهرخي استاندار جديد همدان نيز متولد شهريورماه 1344 در شهر خرم ‌آباد و داراي مدرک کارشناسي ارشد جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري و کارشناسي مديريت صنعتي است.
  نماينده دولت تدبير و اميد با کوله باري از تجربه مديريتي، سال ها به عنوان سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري لرستان، فرماندار شهرهاي نهاوند، اسدآباد، تويسرکان و قروه، شهردار ملاير، معاون فرماندار کهکيلويه و بوير احمد، رئيس دبيرخانه شوراي برنامه ‌ريزي و توسعه استانداري لرستان و کارشناس مسئول شوراي توسعه و برنامه‌ ريزي و امور شهري و شوراها استانداري لرستان خدمت کرد.
  در واقع مدير ارشد ديار هگمتانه حدود 15 سال در سطح شهرستان هاي استان همدان در کسوت هاي مختلف خدمت کرده است و از نيروهاي خوش فکر و از جامعه وزارت کشور محسوب مي شود.
  استاندار جديد همدان با روي کار آمدن دولت تدبير و اميد، از 12 آبان 1392 در سمت معاون سياسي امنيتي استانداري لرستان منصوب شد و سپس هفتم آذرماه 95 معاون سياسي امنيتي استانداري قزوين شد.
  هفتم آبان ماه 96 بود که شاهرخي طي حکمي از سوي دکتر رحماني فضلي وزير کشور به عنوان معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان منصوب شد و بار ديگر به ديار الوندنشينان بازگشت.
  سيد سعيد شاهرخي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان در نشست چهارشنبه گذشته هيات دولت به عنوان استاندار جديد همدان معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 168
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.