مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4405
هفته جاری: 14480
ماه جاری: 216706
تاکنون: 12886199
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  حمايت تمام قد نمايندگان از استاندار جديد همدان
 • آيين معارفه سيد سعيد شاهرخي استاندار جديد همدان در حالي امروز سه شنبه در سالن شهداي استانداري برگزار شد که حاشيه هايي همچون حضور و حمايت تمام قد 9 نماينده استان در مجلس شوراي اسلامي از استاندار جديد از پر رنگترين آنها بود.
 • به گزارش ايرنا در آيين آغازين، پيمان ترکمانه مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) همدان به عنوان قاري قرآن در جايگاه حاضر و پس از قرائت قرآن کريم آيين معارفه استاندار جديد همدان با سخنان رهبري معظم انقلاب حول محور اتحاد و انسجام بين قواي سه گانه آغاز شد.
  همچنين در اين آيين صحبت هاي رئيس جمهوري در نشست هيات دولت مبني بر معارفه سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان و پيشينه و سابقه اين استان پخش شد.
  خانواده شاهرخي استاندار همدان نيز دقايقي قبل در محل آيين معارفه حضور و در جايگاه مستقر شدند.
  نمايندگان استان به تعريف از استاندار جديد همدان پرداختند و مفتح نماينده تويسرکان در سخنراني خود گفت: سيد سعيد شاهرخي استانداري باتجربه و آشنا به مسايل مختلف اين استان است و به همين دليل هيچ مخالفتي با انتخاب وي وجود نداشت. 
  وي با اشاره به سابقه شاهرخي در عرصه هاي مديريتي در استان همدان در گذشته گفت: اين امر موجب شد تا به هنگام مطرح شدن وي به عنوان استاندار همدان، مخالفتي از سوي مجمع نمايندگان استان نباشد و موافقت ها نيز اعلام شد.
  حاجي بابايي ديگر نماينده همدان نيز استاندار جديد همدان را فردي خوش فکر با نگاه اعتدالي دانست و افزود: مجمع نمايندگان از اين نوع نگاه حمايت، دفاع و پشتيباني مي کنند.
  حدود 30 عکاس و خبرنگار مسئوليت پوشش خبري و تصويري اين مراسم را برعهده دارند.
  ازدحام جمعيت در سالن شهداي استانداري باعث شد تا برخي ايستاده نظاره گر اين آيين باشند.
  با توجه به استقبال چشمگير نهادهاي مختلف براي حضور در اين آيين و محدوديت مکاني، براي مهمانان مراسم کارت دعوت صادر شده بود.
  تراکم سخنرانان از ديگر حواشي آيين معارفه استاندار همدان بود و هر 9 نماينده مردم استان همدان در مجلس شوراي اسلامي در اين مراسم حضور دارند.
  بازار روبوسي نمايندگان مردم استان همدان در مجلس شوراي اسلامي با سيدسعيد شاهرخي استاندار جديد داغ بود.
  خانواده محمدناصر نيکبخت استاندار سابق همدان نيز در اين مراسم حضور دارند.
  رضا قياسي معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان سخنران نخست اين آيين بود که با تمجيد از همسر محمدناصر نيکبخت استاندار سابق همدان در اين مدت به جهت مسئوليت دار بودن خانواده خود در دوره مشغله کاري همسرش پرداخت.
  حبيب الله خجسته پور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري لرستان نيز در اين مراسم حضور يافت.
  شماري از مسئولان دستگاه هاي اجرايي از تهران براي اين مراسم به همدان عزيمت کرده و در سالن برنامه حضور دارند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 228
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.