مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 4325
هفته جاری: 14400
ماه جاری: 216626
تاکنون: 12886122
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  حاجي بابايي: هيچ چيزي نبايد به دولت تحميل شود
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي گفت: رئيس جمهوري دولت تدبير و اميد را دولت اعتدال معرفي کرد بنابراين چيزي نبايد به دولت تحميل کرد.
 • حميدرضا حاجي بابايي روز سه شنبه در آيين معارفه استاندار جديد همدان اظهار داشت: امروز برگ ديگري از تاريخ همدان و توسعه اين استان در منظر مردم کليد مي خورد و ما فصل جديدي از تاريخ، کار و توسعه استان را آغاز مي کنيم.
  وي با عنوان اينکه حضور مسئولان در اين آيين مويد نگاه ويژه به اين استان است ادامه داد: سخنان رهبري و رئيس جمهوري نشان از حرکت جمعي و ملي براي توسعه کشور دارد.
  وي ادامه داد: رهبرمعظم انقلاب مي فرمايند تمام احزاب و گروه ها دست به دست هم بدهند چراکه در چنين وضعيت ويژه کشور، وقت کشمکش نيست بلکه زمان کار و خدمت رساني به مردم است. 
  نماينده همدان در خانه ملت گفت: حضور 9 نماينده در آيين معارفه استاندار به معناي قدرداني از استاندار سابق همدان است.  
  وي با تاکيد بر اينکه تقدير از مدير به معناي نقد نداشتن به يکديگر نيست افزود: محمد ناصر نيکبخت کار بلد و همواره پاسخگو بود و هر کاري با هم شروع کرديم به نتيجه رسيد.
  حاجي بابايي اضافه کرد: هم اينک فضاي همدان خوب است و هر روز از حاشيه کمتر شده و فضا براي کار و خدمت به مردم بيشتر مي شود.
  وي تاکيد کرد: با توجه به وضعيت اقتصادي کنوني کشور، امروزه مديريت کردن و کسب رضايت مردم بسيار سخت است.
  وي بيان کرد: در تمامي نقاط کشور نام همدان مطرح است که علت کسب اين توفيق هماهنگي بين مجمع نمايندگان استان و استاندار است.
  نماينده همدان در خانه ملت اظهار داشت: از مدت ها پيش برنامه هاي اين استان از رسانه هاي ملي پخش مي شود و استان همدان در مسيري حرکت مي کند که در سازمان برنامه و بودجه کشور همدان را به عنوان الگوي گردشگري پذيرفته اند.
  حاجي بابايي ادامه داد: استان همدان در تمامي زمينه ها از شهادت تا تاريخ ، صاحب نام است و  همدان با تمام ظرفيت درصدد آشکار کردن و نشان دادن ظرفيت هاي اين استان است.
  وي گفت: هم اينک يک هم افزايي در تمامي شهرستان ها شکل گرفته و همه براي توسعه اين استان با همراهي مجمع نمايندگان تلاش مي کنند. 
  نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي افزود: قانون و مصوبات شبکه ريلي همدان در کشور بي نظير است و بايد اين مصوبات را اجرايي کرد.
  حاجي بابايي افزود: همدان از نظر شکل گيري توسعه جزو استان هاي اول کشور است و اين حرکت بايد به فعليت برسد و در اين راستا مديران بايد براي جذب منابع تلاش کنند.
  وي با تاکيد بر اينکه ديدگاه سياسي بي رنگ شده است اضافه کرد: افکار همه به هم نزديک است و تمامي افراد پشت سر رهبر فرزانه انقلاب حرکت مي کنند.
  نماينده همدان در خانه ملت اظهار داشت: دشمن سعي در ضعيف کردن کشور ايران دارند بنابراين بايد همه براي تقويت کشور تلاش کنند. 
  حاجي بابايي استاندار جديد همدان را فردي خوش فکر با نگاه اعتدالي دانست و افزود: مجمع نمايندگان از اين نوع نگاه حمايت، دفاع و پشتيباني کرده و اجازه نمي دهيم يکساعت از فرصت همدان تلف شود. 
  در اين آيين که با حضور معاون امنيتي و انتظامي وزارت کشور برگزار شد سيد سعيد شاهرخي به عنوان استاندار همدان معارفه و از زحمات پنج ساله محمد ناصر نيکبخت قدرداني شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 156
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.