مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 11
امروز: 4389
هفته جاری: 14464
ماه جاری: 216690
تاکنون: 12886185
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  نيکبخت مديري تحول گرا و آينده نگر بود
 • رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان همدان گفت: محمدناصر نيکبخت مديري تحول گرا و آينده نگر بود و خدمات وي در راس استانداري همدان در اذهان عموم همواره ماندگار است.
 • به گزارش ايرنا حبيب الله موسوي بهار روز سه شنبه در آيين معارفه استاندار همدان اظهار داشت: خدمات گسترده نيکبخت به عنوان استاندار همدان در عرصه هاي مختلف زمينه توسعه و پيشرفت چشمگير اين استان در عرصه هاي ملي و فراملي را مهيا ساخت.
  وي، اجراي شايسته مصوبات دولت هاي قبل، ساخت و سازهاي زيربنايي، ارتقا سطح کسب و کار، ايجاد نيروگاه هاي خورشيدي، واگذاري طرح ها به بخش خصوصي، کسب رتبه نخست کاهش بيکاري در کشور، تبديل لالجين به شهر جهاني سفال، تحول در هتل سازي و اقامت هاي بوم گردي و مديريت منابع آبي، کشت هاي گلخانه اي و آبياري هاي نوين را از مهمترين اقدام هاي نيکبخت در دوران حضورش در استان همدان عنوان کرد.
  موسوي بهار بيان کرد: نيکبخت پنج سال تمام به دستگاه هاي اجرايي تاکيد کرد که کفش سرمايه گذاران را جفت کنند و در جذب سرمايه گذار موفق بود.
  وي با اشاره به انقلاب گسترده در حوزه بهداشت و درمان استان همدان با حمايت هاي نيکبخت در دوره استانداري همدان گفت: افزودن 800 تخت در استان با احداث بيمارستان قلب فرشچيان، ساخت بيمارستان روانپزشکي و عمليات احداث بيمارستان مرکز جامع سرطان از خدمات ماندگار در اين استان است.
  رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان همدان، عمليات احداث بيمارستان خصوصي بهار، اسدآباد و تويسرکان را از ديگر اقدام هاي فعلي حوزه بهداشت و درمان دانست و گفت: 318 طرح بهداشتي در سطح استان اجرايي شد که از اين تعداد در يک سال و نيم گذشته 227 طرح به بهره برداري رسيد تا در اين زمينه رتبه نخست کشور را داشته باشيم.
  وي، پشتيباني نيکبخت از طرح نظام تحول سلامت، خريد و آماده سازي 5 مرکز سي تي اسکن براي راه اندازي در همدان و شهرستان هاي شمالي استان و رويدادهاي اخير و مهم بين المللي و جهاني در حوزه گردشگري را از ديگر خدمات ماندگار وي عنوان کرد. 
  در اين آيين که با حضور معاون امنيتي و انتظامي وزارت کشور برگزار شد سيد سعيد شاهرخي به عنوان استاندار همدان معارفه و از زحمات پنج ساله محمد ناصر نيکبخت قدرداني شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 147
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.