مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 4312
هفته جاری: 14387
ماه جاری: 216613
تاکنون: 12886109
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  نيکبخت در موفقيت بخش توليد جلوتر از صنعتگران بود
 • رئيس خانه صنعت استان همدان گفت: محمدناصر نيکبخت در موفقيت بخش توليد جلوتر از صنعتگران بود و در دوره استانداري وي از حمايت گسترده برخوردار بوديم.
 •  

  حميدرضا رهبر روز سه شنبه در آيين تکريم و معارفه استاندار همدان اظهار داشت: نيکبخت در تحولات اقتصادي، توليد و سرمايه گذاري نهضت بزرگي را در استان ايجاد کرد و موفقيت هاي گسترده را برجاي گذاشت.
  وي اضافه کرد: در شرايطي که اقتصاد کشور خوب نيست و تحريم هاي ظالمانه آمريکا به بخش خصوصي فشار آورده، نيکبخت در دوره استانداري همدان حمايت و پشتيباني همه جانبه از صنعت و توليد داشت.
  رهبر افزود: ايجاد نهضت راه اندازي نيروگاه هاي خورشيدي و گازي در استان، قرار گرفتن در صدر استان هاي کشور در حوزه هاي مختلف به ويژه کاهش بيکاري، دستيابي به رتبه نخست تسهيلات اشتغالزايي و اقدام گسترده در هتل سازي بخش خصوصي از مهمترين اقدام هاي استاندار همدان در اين سال ها بوده است.
  وي خاطرنشان کرد: همچنين ميزباني رويدادهاي مهم بين المللي در سطح آسيا و جهان در سال جاري به ويژه حوزه گردشگري ، اين استان را در سطح دنيا جهاني کرد.
  رهبر اظهار داشت: تمرکز نيکبخت در توليد و اشتغال موفقيت هايي را براي استان به بار آورد به ويژه اينکه بستر فعاليت گسترده بخش خصوصي را مهيا ساخت. 
  وي يادآور شد: حمايت هاي استاندار همدان از توليد و اشتغال باعث شد تا شرکت هاي توليدي استان با هزاران نيروي انساني شاغل همچنان پابرجا باقي بمانند.
  در اين آيين که با حضور معاون امنيتي و انتظامي وزارت کشور برگزار شد سيد سعيد شاهرخي به عنوان استاندار همدان معارفه و از زحمات پنج ساله محمد ناصر نيکبخت قدرداني شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 157
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.