مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4376
هفته جاری: 14451
ماه جاری: 216677
تاکنون: 12886172
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  شاهرخي تمام ويژگي هاي استاندار شايسته را دارد
 • استاندار سابق همدان گفت: سيد سعيد شاهرخي تمام ويژگي هاي يک استاندار شايسته را دارد و به اين انتخاب تبريک مي گويم.
 • محمدناصر نيکبخت روز سه شنبه در آيين معارفه استاندار جديد همدان گفت: شاهرخي سال ها سابقه درخشان به عنوان شهرداري، بخشدار، فرماندار و معاونت هاي استانداري را در کارنامه خود دارد و اکنون شايسته استانداري همدان است.
  وي بيان کرد: استاندار جديد وزنه اي براي اين استان خواهد بود براي اداره استان شايستگي بالايي دارد که از ويژگي هاي فردي وي نيز صداقت، وفاداري، ريزبيني، تيزبيني و دلسوزي است.
  نيکبخت با استقبال و دفاع از انتخاب شاهرخي از سوي وزير کشور، هيات دولت با حمايت نماينده ولي فقيه و امام جمعه همدان و نمايندگان مجلس گفت: شاهرخي در طول يکسال گذشته که به عنوان معاون سياسي امنيتي استانداري همدان در خدمت وي بودم هرزمان مشورت خواستم، بهترين تصميم را گرفت.
  وي افزود: شاهرخي در پاسخ ها راه اصولي و اصلي را نشان داد و به طور قطع مسير توسعه استان بهتر از حال ادامه مي يابد.
  استاندار سابق همدان اضافه کرد: در دوره حضورم در همدان با حمايت نمايندگان مجلس انسجام عظيمي در راستاي توسعه استان ايجاد شد و قصدم خدمت و رضايت خلق خدا در اين سال ها بود.
  وي خدمت به مردم استان همدان را افتخاري ارزنده براي مديران اجرايي دانست و گفت: همدان با برخورداري از مردم، تاريخ و ويژگي هاي گذشته و حال به لحاظ داشتن عرفاي و علماي بزرگ، شعراي برجسته، تاريخ و تمدن اصيل و طبيعت بکر سرآمد استان هاي کشور است.
  استاندار سابق همدان با اشاره به دستاوردهاي پنج سال اخير در اين استان گفت: امسال ميزبان چهار رويداد مهم بين المللي بوديم که نشان از ظرفيت هاي بالاي اين استان و مردمانش دارد.
  وي برگزاري 430 جلسه با وزرا ، بانک ها و سازمان ها در ارتباط با کار مردم در تهران، 114 نشست پيرامون پتروشيمي هگمتانه با همراهي نمايندگان مجلس، حمايت از سرمايه گذاران و اميدوار کردن بخش خصوصي به توليد و فعالان اقتصادي را از اقدام هاي انجام شده در دوره خدمت خود عنوان کرد.
  نيکبخت اظهار داشت: حفظ سرمايه گذاران، کسب پايين ترين نرخ بيکاري کشور، دستيابي به رتبه يازدهم کسب و کار کشور، بهره برداري از چند بيمارستان در سطح شهرستان ها و افزودن يک هزار و 500 تخت جديد، اجراي بيش از 300 طرح بهداشتي ، تجهيز 85 درصد از اراضي استان به سيستم آبياري نوين، احياي واحدهاي توليدي تعطيل شده، پرداخت 90 هزار ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي با همکاري خوب بانک ها، ايجاد 32 هزار شغل از ابتداي سال قبل تا پايان مهرماه سال جاري را از ديگر فعاليت هاي چشمگير صورت گرفته در پنج سال گذشته عنوان کرد.
  استاندار سابق همدان واگذاري 610 طرح دولتي به بخش خصوصي ، ثبت لالجين به عنوان شهر جهاني، انتخاب ملاير به عنوان نشان ملي مبل و منبت و تويسرکان داراي نشان جغرافيايي مبل و منبت، 10 مورد سرمايه گذاري خارجي در استان به ويژه در حوزه تاسيس نيروگاه هاي خورشيدي، تکميل راه آهن، آزاد راه ساوه به همدان، انتقال پساب همدان به نيروگاه شهيد مفتح، بهره برداري از تصفيه خانه هاي سطح استان، احداث پنج نيروگاه خورشيدي، تکميل 9 مجتمع آبرساني روستايي، تکميل گازرساني در سطح روستاهاي بالاي 20 خانوار را از ديگر اقدام هاي دوره استانداري خود دانست. 
  نيکبخت يادآور شد: امروزه نيز شرايط کشور مي طلبد هم افزايي داشته باشيم تا از گردنه هاي سخت تحريم هاي ظالمانه عبور کنيم وهمه بايد براي توسعه کشور و استان با هم باشيم.
  وي خاطرنشان کرد: هم اکنون به لطف خود با محوريت نماينده ولي فقيه و امام جمعه همدان، نمايندگان مردم در مجلس، روحانيت، ائمه و همکاري خوب دستگاه هاي نظارتي شاهد رشد و توسعه استان همدان هستيم.
  گفتني است، حجم دستاوردهاي دوره مديريتي محمدناصر نيکبخت و فرصت محدود اين مراسم، امکان بيان کامل عملکرد مديريتي وي در استان را نداد و به اندکي از آن بسنده شد.
  در اين آيين که با حضور معاون امنيتي و انتظامي وزارت کشور برگزار شد سيد سعيد شاهرخي به عنوان استاندار همدان معارفه و از زحمات پنج ساله محمد ناصر نيکبخت قدرداني شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 173
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.