مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 4437
هفته جاری: 14512
ماه جاری: 216738
تاکنون: 12886227
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون وزير کشور: بروکراسي اداري در ايران فساد زا است
 • معاون امنيتي و انتظامي وزير کشور با بيان اينکه بروکراسي اداري در ايران فساد زا است گفت: اگر کسي بخواهد کاري را انجام دهد قوانين و مقررات کافي وجود و اگر نخواهد انجام دهد بازهم قوانين و مقررات وجود دارد.
 • به گزارش ايرنا حسين ذوالفقاري روز سه شنبه در آيين معارفه استاندار جديد همدان گفت: داشتن برنامه، انضباط، صراحت و صداقت از مشخصه هاي شخصيتي نيکبخت بود و تلاشهاي ماندگار بسياري در همدان از خود به يادگار گذاشت.
  وي ادامه داد: گزينه هاي مختلفي براي استانداري همدان مطرح بود اما به دلايل و مولفه هاي مختلف، شاهرخي انتخاب شد و يکي از اين مولفه ها اين است که در مجموعه کار کرده بود و پختگي لازم را داشت.
  ذوالفقاري با اشاره به سابقه شاهرخي ادامه داد: وي بدنه و کار را به صورت کامل مي شناسد و با توجه به پاکدستي و صداقتي که دارند اميدواريم کارهايي که نيکبخت نتوانست به سرانجام برساند را تکميل کند.
  اين خبر در حال تکميل است...
  در اين آيين از پنج سال خدمات محمدناصر نيکبخت به عنوان استاندار پيشين همدان قدرداني شد.
  محمدناصر نيکبخت پانزدهم آذرماه 1392 با حکم وزير کشور جايگزين محمدعلي آزاد به عنوان استاندار همدان شد.
  نام نيکبخت در روزهاي اخير در فهرست مديران بازنشسته قرار گرفت و اين مصوبه نيز اجرايي شد.
  سيدسعيد شاهرخي استاندار جديد همدان نيز متولد شهريورماه 1344 در شهر خرم ‌آباد و داراي مدرک کارشناسي ارشد جغرافيا و برنامه‌ريزي شهري و کارشناسي مديريت صنعتي است.
  نماينده دولت تدبير و اميد با کوله باري از تجربه مديريتي، سال ها به عنوان سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري لرستان، فرماندار شهرهاي نهاوند، اسدآباد، تويسرکان و قروه، شهردار ملاير، معاون فرماندار کهکيلويه و بوير احمد، رئيس دبيرخانه شوراي برنامه ‌ريزي و توسعه استانداري لرستان و کارشناس مسئول شوراي توسعه و برنامه‌ ريزي و امور شهري و شوراها استانداري لرستان خدمت کرد.
  در واقع مدير ارشد ديار هگمتانه حدود 15 سال در سطح شهرستان هاي استان همدان در کسوت هاي مختلف خدمت کرده است و از نيروهاي خوش فکر و از جامعه وزارت کشور محسوب مي شود.
  استاندار جديد همدان با روي کار آمدن دولت تدبير و اميد، از 12 آبان 1392 در سمت معاون سياسي امنيتي استانداري لرستان منصوب شد و سپس هفتم آذرماه 95 معاون سياسي امنيتي استانداري قزوين شد.
  هفتم آبان ماه 96 بود که شاهرخي طي حکمي از سوي دکتر رحماني فضلي وزير کشور به عنوان معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان منصوب شد و بار ديگر به ديار الوندنشينان بازگشت.
  سيد سعيد شاهرخي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري همدان در نشست چهارشنبه گذشته هيات دولت به عنوان استاندار جديد همدان معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 175
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.