11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 262
هفته جاری: 11533
ماه جاری: 92644
تاکنون: 15898105
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  وزير جهاد کشاورزي وارد ملاير شد
 • «محمود حجتي» وزير جهاد کشاورزي امروز پنجشنبه يکم آذرماه به منظور بازديد و افتتاح چند طرح عمراني و کشاورزي وارد شهرستان ملاير شد.
 • به گزارش ايرنا وزير جهاد کشاورزي پس از ورود به ملاير مورد استقبال معاون استاندار همدان و فرماندار ويژه ملاير، نمايندگان مردم ملاير در مجلس و جمع کثيري از مسئولان اين شهرستان قرار گرفت.
  قرار است با حضور وزير جهاد کشاروزي چهار واحد صنعتي کشمش پاک کني با اعتبار 65 ميليارد و 150 ميليون ريال به طور همزمان در شهرک صنعتي سهند ملاير به بهره برداري برسد.
  همچنين طرح آبياري نوين به مساحت 63 هکتار و اعتبار يک ميليارد و 39 ميليون ريال در روستاي آورزمان ملاير افتتاح مي شود.
  وزير جهاد کشاورزي پس از بازديد از چند طرح کشاورزي با کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزي ديدار و گفت و گو خواهد کرد.
  در ادامه سفر وزير جهاد کشاورزي به ملاير، وي براي کلنگ زني کارخانه توليد قند و بازديد از طرح 82 هکتاري سيستم آبياري نوين به شهرستان نهاوند سفر مي کند.
  افتتاح 109 طرح آبياري نوين در سطح 2 هزارو 200 هکتار به صورت همزمان و طرح 300 هکتاري شبکه فرعي آبياري و زه کشي از ديگر برنامه هاي وزير جهاد کشاورزي به شهر نهاوند است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 353
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.