9 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 17
امروز: 4598
هفته جاری: 49384
ماه جاری: 64088
تاکنون: 15314656
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان : بايد به بخش خصوصي خوش‌بين باشيم
 • استاندار همدان گفت: بايد به بخش خصوصي خوش بين و نگاه مثبت داشته باشيم
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ، سيد سعيد شاهرخي در بيست و سومين جلسه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي استان افزود: دستگاه هاي اجرايي در حمايت از بخش خصوصي بايد به نقطه مشترک رسيده و اختلاف هاي بين بخشي را کنار بگذارنند.
   شاهرخي خاطر نشان کرد: طبق قانون دولت موظف به حمايت از مجموعه‌داران است.ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان بايد مکان مناسبي در اختيار مجموعه‌دار همداني براي ايجاد موزه خصوصي قرار دهد.
   وي تاکيد کرد : مجموعه‌داري نه تنها عيب نيست بلکه افتخاري براي استان همدان محسوب مي‌شود که مهد تاريخ وفرهنگ است.
   در ادامه شاهرخي گفت : بناي تاريخي پوستي زاده متعلق به شهرداري و بين اين نهاد و شوراي شهر اختلاف هايي بر سر واگذاري اين خانه به بخش خصوصي وجود دارد.
   استاندار خاطر نشان کرد : نظر شوراي شهر براي ما محترم است، اما ميراث فرهنگي وظيفه دارد در سريعترين زمان مکان ديگري براي راه‌اندازي موزه خصوصي در اختيار مجموعه دار حاضر قرار دهد.
  وي افزود:  همراهي نکردن مسئولان استان با مجموعه داران آثار تاريخي موجب فرار اين افراد و به نمايش درآمدن اين آثار ارزشمند در ديگر نقاط کشور است.
   در پايان شاهرخي تاکيد کرد: از مجموعه‌داران آثار تاريخي استقبال کرده و مطابق قانون از آنها حمايت مي‌کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2792
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.