9 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 68
امروز: 4496
هفته جاری: 49282
ماه جاری: 63986
تاکنون: 15314564
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي استاندار:تهديد هاي فضاي مجازي به فرصت تبديل شوند
 • معاون سياسي امنيتي استاندار گفت:بايد از فضاي مجازي بهترين بهره برداري را کرد و تهديدها را به فرصت تبديل کنيم.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت در دهمين جلسه ستاد انتخابات استان همدان خاطر نشان کرد :آنچه قانون مشخص کرده و شعار ما نيز عمل به قانون است، براي تبليغات قانون زمان مشخصي را مقرر کرده و داوطلبان موظف به تبليغات در آن زمان مشخص هستند‌.

  آزاد بخت تاکيد کرد: گر تبليغات انجام گرفته انتخاباتي احراز شود، هيئت‌هاي بازرسي، فرمانداران و بخشداران در حال رصد هستند.

  وي افزود:سامانه جامع انتخابات و سامانه جامع اخبار راه اندازي شده و اخبار فعاليت‌ها براي ما ارسال مي‌شود.

  آزاد بخت اضافه کرد: بايد از فضاي مجازي بهترين بهره برداري را کرد و تهديدها را به فرصت تبديل کنيم.

  آزاد بخت در پايان اظهار داشت :فضاي مجازي بايد به محلي براي هم انديشي و تبادل نظر ميان با يک هدف واحد يعني رشد و پيشرفت همه جانبه استان و تامين و استمرار امنيت پايدار تبديل شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
   
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/28   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 7723
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.