23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 23
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 176195
تاکنون: 15562688
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون اقتصادي استاندار: چرخ توليد در همدان روان مي‌چرخد
 • معاون اقتصادي استاندارگفت: چرخ توليد در همدان روان مي‌چرخد .
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ظاهر پورمجاهد در کارگروه توسعه صادرات استان افزود: مشکلات و موانع پيش روي بخش توليد و صادرات را کتمان نمي‌کنيم اما با اين وجود چرخ رونق توليد در همدان روان مي‌چرخد.

   پور مجاهد خاطر نشان کرد: براي رفع مشکلات صنايع و واحدهاي توليدي اقدامات خوبي در کارگروه ها و نشست هاي تخصصي صورت گرفته که نتيجه بخش بوده است.

  وي در ادامه تاکيد کرد: براي حل مسائل و مشکلات فعالان اقتصادي پيشنهاد است ارتباط و تعامل بهتر و بيشتري با بدنه دولت برقرار کنند تا از تسهيلات و بسته هاي حمايتي بي خبر نمانند.

   معاون استاندار گفت: ارتباط تنگاتنگ و دلسوزانه براي تحرک اقتصادي استان ضروري است و هيچ موضوع محرمانه اي بين دولت و بخش خصوصي وجود ندارد.

  پورمجاهد اظهار داشت: بسته هاي حمايتي دولت در سازمان ملي استاندارد براي رونق صادرات و توليد کم نظير است و به موقع بايد اطلاع رساني شود تا همه استفاده کنند.

  در پايان وي  تاکيد کرد: تامين سرمايه در گردش صنايع، استمهال بدهي هاي معوق واحدهاي توليدي به سيتم بانکي و بازگشت چندين واحد تعطيل و نيمه فعال به چرخه توليد نمونه هاي تلاش گسترده براي تقويت چرخه اقتصادي استان است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1190
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.