9 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 99
امروز: 3949
هفته جاری: 48735
ماه جاری: 63439
تاکنون: 15314101
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي امنيتي استاندارتاکيد کرد; حمايت از توليد داخلي با جلوگيري از قاچاق کالا
 • معاون سياسي امنيتي استاندارهمدانبا اشاره بر اينکه استان همدان نا امن ترين مرزها را براي قاچاقچيان داردگفت:بايد با مبارزه و جلوگيري از قاچاق کالا در راستاي حمايت از توليد داخل حرکت کنيد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزاد بخت در کميسيون برنامه ريزي ،هماهنگي،نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان افزود : راههاي ورود قاچاق کالا در استان بايد شناسايي و طرح برنامه داشته باشيم .

  آزاد بخت خاطر نشان کرد: فرمانداريها ،بخشداريها و دهياري با توجه به اشرافيت برحوزه کاري خود آماده همکاري بادبيرخانه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هستند.

  وي در ادامه تاکيد کرد : نيروي انتظامي وتعزيرات در حوزه مبارزه با قاچاق کالا بسيار جدي ورود داشته و هيچ کوتاهي در انجام امور نداشته اند.

  معاون استاندار گفت: تعداد بازرسي ها و اکيپ هاي مشترک بازرسي 20درصد افزايش پيدا کرده است.

  آزاد بخت افزود : در راستاي حمايت از توليد داخلي بايد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار خود قرار دهيم تا از صدمات جبران ناپذير بر پيکره اقتصاد جلوگيري کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 707
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.