23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 47
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 175717
تاکنون: 15562328
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان :استان همدان را براي قاچاق کالا ناامن کنيم
 • استاندار همدان درکميسيون برنامه ريزي ،هماهنگي،نظارت بر قاچاق کالا و ارز استان با تاکيد بر اينکه بايد استان را براي قاچاق کالا نا امن کنيم گفت: با توجه به ارزش افزوده قاچاق کالا و سود آوري که در حمل و فروش اين نوع کالاها وجود دارد قاچاقچيان ريسک انجام اين کار را ميپذيرند که اين امر ضربه جبران ناپذيري به اقتصاد کشور وارد مي کند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و اموربين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي افزود: مجازات و برخورد با اين افرادبايد بيشتر شودو با قاچاقچيان دانه درشت و حرفه اي و باندي برخورد شود.

  شاهرخي با بيان اينکه راههاي ورود کالاي قاچاق بايد عميق تربررسي شود تاکيد کرد:  فرايند بعد از کشف قاچاق و انتقال به انبارها و فرايند رسيدگي و تعيين تکليف کالا ها مورد دقت نظر قرار بگيرد.

  استاندار از همه اعضاي ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواست که استان را براي قاچاق کالا نا امن کنند.

  شاهرخي تاکيد کرد:يکي از راههاي تحقق اقتصاد مقاومتي ، رونق توليد و حمايت از کالاي داخلي ، کنترل قاچاق کالاست.

  وي با بيان اينکه مسئوليت شما در کميسيون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  بسيار خطير و قابل توجه است خاطر نشان کرد:گام هاي بلند تر ،جدي ترو قوي تري براي مبارزه با قاچاق کالا برداريد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 680
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.