رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 11293
هفته جاری: 99655
ماه جاری: 218451
تاکنون: 14566611
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون بنياد مسکن کشور: سهم همدان از اعتبارات مناطق سيل زده يک هزار و 264ميلياردتومان است
 • معاون بازسازي بنياد مسکن کشور گفت: سهم استان همدان از اعتبارات مناطق سيل زده يک هزار و 264 ميليارد تومان است.
 • به گزارش  مهر، عزيز الله مهديان ظهر سه شنبه در نشستي با استاندار همدان که پس از بازديد از بازسازي واحدهاي مسکوني خسارت ديده سيلاب در روستاهاي قلعه ذرتي، کفراش و دهفول نهاوند انجام شد، بر تسريع در روند بهسازي و نوسازي مناطق سيل زده نهاوند تاکيد کرد.

  معاون بازسازي بنياد مسکن کشور ضمن اظهار رضايت از عملکرد استان همدان گفت: بنياد مسکن کشور براي کمک به بازسازي مناطق سيل زده استان همدان آمادگي کامل دارد.

  وي بيان کرد: 620 ميليارد تومان تسهيلات و کمک بلاعوض براي حوزه بازسازي مناطق سيل زده استان همدان و 480 ميليارد تومان براي بهسازي 12هزار واحد مسکن روستايي اختصاص يافته است.

  عزيز الله مهديان يادآور شد: 164 ميليارد تومان کمک بلاعوض زمين هاي کشاورزي استان همدان نيز تا امروز اختصاص يافته است.

  معاون بنياد مسکن کشور با تاکيد بر اينکه کار ايمن سازي روستاها، ايجاد سيل بندها، ديواره رودخانه‌ها و همچنين داخل بافت روستاها را انجام خواهيم داد، افزود: جاهايي که زمين لازم بوده در بخش عمده‌اي زمين تملک شده است.

  استاندار نيز بر تسريع در روند بهسازي و نوسازي مناطق سيل زده استان همدان تاکيد کرد.

  سيد سعيد شاهرخي گفت: به دنبال اين هستيم که با همکاري همه مجموعه ها استان همدان رتبه اول کشور را در حوزه بازسازي روستايي کشور به دست آورد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 838
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.