'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 7462
هفته جاری: 31099
ماه جاری: 226128
تاکنون: 13399868
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  ايجاد صنايع وابسته به محصول گردو در اولويت قرار گيرد
 • استاندار همدان بابيان اينکه سير و گردوي تويسرکان شهرت جهاني دارد و ظرفيت خوبي براي صادرات است، گفت: بايد ايجاد صنايع وابسته به محصول گردو در اولويت قرار گيرد.
 • به گزارش خبرنگار مهر، سيد سعيد شاهرخي پيش از ظهر شنبه در سفري يک روزه راهي شهرستان تويسرکان شد و در ابتداي سفر از عمليات آغاز به کار پروژه چهار خطه جوکار تويسرکان به طول ? کيلومتر بازديد کرد.

  استاندار همدان همچنين به اتفاق نماينده مردم شهرستان تويسرکان در مجلس و فرماندار تويسرکان از بيمارستان ولي عصر (عج) شهرستان تويسرکان کرد و در جريان وضعيت ساختمان در حال احداث حوزه نظام وظيفه سرابي تويسرکان نيز قرار گرفت.

  بازديد از ساختمان حوزه علميه امام حسن مجتبي (ع) شهرستان تويسرکان نيز از ديگر برنامه‌هاي استاندار همدان در سفر به تويسرکان بود و در ادامه بازديدها نيز نشستي با فعالان اقتصادي اين شهرستان برگزار شد.

  استاندار همدان در نشست با فعالان اقتصادي شهرستان تويسرکان و اعضاي نمايندگي اتاق بازرگاني اين شهرستان به سالروز عمليات مرصاد اشاره کرد و گفت: جوانان انقلابي تويسرکان نقش برجسته اي در عمليات غرورآفرين مرصاد داشتند.

  سيد سعيد شاهرخي بابيان اينکه اتاق بازرگاني پل ارتباطي بين دولت و بخش خصوصي است و تا امروز عملکرد خوبي داشته است، گفت: دشمن با بيشترين تحريم‌ها و فشارهاي اقتصادي به دنبال فاصله انداختن بين مردم و حاکميت بود اما به نتيجه نرسيد.

  شاهرخي با بيان اينکه در جنگ اقتصادي با دشمن فعالان اقتصادي خط شکن هستند و نقش تأثيرگذاري دارند به طوري که مانع عملياتي شدن برنامه‌هاي دشمن شدند، گفت: مشکل واحدهاي توليدي در کارگروه تسهيل بررسي و رفع مي‌شود و همه مديران بايد حمايت از توليد را در اولويت قرار دهند.

  وي با تاکيد بر اينکه تويسرکان ظرفيت‌هاي خوبي در حوزه اقتصادي دارد، گفت: 33هزار هکتار زمين کشاورزي و 172تن محصولات کشاورزي اين شهرستان يک فرصت است.

  استاندار همدان با بيان اينکه رويکرد ما توسعه کشاورزي علمي و از جمله توسعه گلخانه‌ها است، گفت: طي برنامه ريزي انجام شده قصد داريم 18هزار هکتار گلخانه را به 21هزار هکتار برسانيم و اين هدف در سند راهبردي ديده شده است

  شاهرخي با بيان اينکه سير و گردوي تويسرکان شهرت جهاني دارد و ظرفيت خوبي براي صادرات است، گفت: بايد ايجاد صنايع وابسته به محصول گردو در اولويت قرار گيرد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 52
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.