رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 11277
هفته جاری: 99639
ماه جاری: 218435
تاکنون: 14566595
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: فعاليت در حوزه پدافند غيرعامل همدان مغفول مانده است
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان گفت: فعاليت در حوزه پدافند غيرعامل همدان طي سال هاي گذشته مغفول مانده است.
 • به گزارش  مهر، مصطفي آزادبخت ظهر شنبه در معارفه مديرکل پدافند غير عامل استان همدان گفت: اقدامات خوبي در دوران سرپرستي اين مجموعه انجام شد و حميد خاور زميني با تصميم استاندار براي اين سمت انتخاب شده است.

  وي اظهار داشت: کميته‌ها و همه مجموعه‌هاي پدافند غيرعامل استان همدان فعال شده‌اند و اميدوارم در اين حوزه تحول ايجاد شود.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان اضافه کرد: پدافند غير عامل مهم و ضروري است اما آنچنان که بايد کار در اين حوزه کار انجام نشده و در سال‌هاي گذشته مغفول مانده است.

  سرپرست پدافند غيرعامل استان همدان نيز گفت: به دليل آشنا نبودن مردم و مديران با پدافند غير عامل، آموزش در اين مجموعه در اولويت کاري قرار گرفت و به نتايج بسيار خوبي دست يافتيم.

  عبداله اميري گفت: همچنين در نظارت بر پروژه‌هاي عمراني احيا و ورود جدي داشتيم و طرح جامع پدافند غير عامل به عنوان سند بالادستي پيگيري و مصوب شد.

  حميد خاورزميني مديرکل پدافند غير عامل استان همدان نيز گفت: کارهاي زيربنايي خوبي در استان همدان انجام شده و زمينه کار در حوزه پدافند غير عامل فراهم است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 148
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.