'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 25
امروز: 7512
هفته جاری: 31149
ماه جاری: 226178
تاکنون: 13399912
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: واسطه‌هاي افزايش قيمت دربازارهمدان به دستگاه قضايي معرفي مي شوند
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان بابيان اينکه در جنگ اقتصادي نبايد با همراه کنندگان تحريم‌ها در بازار مماشات کرد، گفت: بايد واسطه‌ها شناسايي و به دستگاه قضايي معرفي شوند.
 • به گزارش  مهر؛ ظاهر پور مجاهد ظهر يکشنبه در کميسيون تنظيم بازار استان همدان با تاکيد بر نظارت جدي بر بازار همدان گفت: قانون بايد رعايت شود و اتحاديه‌ها، توليدکننده‌ها و نهادهاي مرتبط با بازار قوانين را رعايت کنند.

  وي با بيان اينکه حذف واسطه‌ها از بازار به خصوص در بازار مرغ بايد انجام شود، تاکيد کرد: نبايد شاهد فشار به توليدکننده و مردم توسط واسطه‌ها در بازار باشيم.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان بابيان اينکه بايد نظارت بيشتري انجام شود تا توليدات مرغ استان همدان در بازار استان همدان مصرف شود، گفت: در جنگ اقتصادي نبايد با همراه کنندگان تحريم‌ها در بازار مماشات کرد.

  پور مجاهد با بيان اينکه بايد واسطه‌هاي ايجاد اخلال در بازار شناسايي و به دستگاه قضائي معرفي شوند، افزود: بايد قيمت نهايي مرغ در تابلو روان مرغ فروشي‌ها درج و به مشتري‌ها فاکتور ارائه شود.

  وي با تاکيد بر اينکه انتظار داريم سيستم جهاد کشاورزي مرغ استان همدان را تأمين کند، تاکيد کرد: حذف واسطه‌ها در اولويت برنامه‌هاي ستاد تنظيم بازار قرار دارد.

  وي با تاکيد بر اينکه اتحاديه مرغداران و اتحاديه صنف مرغ و ماهي بايد افرادي که نقش واسطه گري دارند را از چرخه توزيع مرغ و ماهي حذف کنند، گفت: اين افراد در افزايش قيمت‌ها دخالت دارند.

  پور مجاهد با بيان اينکه اتحاديه‌ها و تشکل‌ها نقش قوي‌تر و موثرتري را بايد به عده بگيرند، گفت: حوزه کشتار و کشتارگاه‌ها نيز بايد همکاري بيشتري داشته باشند.

  وي با بيان اينکه جوجه ريزي در 4ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش يافته و کمبود مرغ زنده در استان همدان وجود ندارد، گفت: مرغداران بايد با کمک تعاوني و اتحاديه‌ها مرغ زنده را در استان تأمين کنند و با همکاري دستگاه‌هاي مسئولتأمين کالاهاي استان به شکل مناسب با اولويت انجام شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1498
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.