'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 7483
هفته جاری: 31120
ماه جاری: 226149
تاکنون: 13399885
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان: آزمون جذب و بکارگيري نيروهاي عملياتي آتش نشاني 18 مرداد ماه برگزار مي شود
 • مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان: آزمون جذب و بکارگيري نيروهاي عملياتي آتش نشاني 18 مرداد ماه برگزار مي شود
 •  

  مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان با بيان اينکه آزمون جذب و بکارگيري نيروهاي عملياتي آتش نشاني 18 مرداد ماه سالجاري برگزاري مي شود. گفت: با توجه به مجوز استخدامي صادره از سوي سازمان اداري و استخدامي و سازمان شهرداريها، تعداد 45 نفر براي مشاغل عملياتي آتش نشاني در استان همدان از طريق آزمون بکارگيري مي شوند.

  سيد حسين جعفري تعداد ثبت نام کنندگان را 2426 در کل استان عنوان و بيان داشت: شرکت کنندگان با توجه به مدارک تحصيلي و رشته شغلي انتخابي در دو حوزه امتحاني همدان و ملاير به رقابت خواهند پرداخت.

  وي گفت: شرکت کنندگان از شهرستانهاي همدان، کبودرآهنگ، اسدآباد و بهار، رزن و فامنين در حوزه امتحاني همدان و شهرستانهاي ملاير، نهاوند و تويسرکان در حوزه امتحاني ملاير آزمون خواهند داد.

  مدير کل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري بکارگيري هر گونه نيرو در شهرداريها را صرفاً از طريق شرکت در آزمون و اخذ مجوز استخدامي ابراز و افزود: پس از آزمون کتبي افرادي که حد نصاب نمره را کسب نموده باشند به صورت سه برابر ظرفيت از سوي مجري برگزاري معرفي و پس از بررسي مدارک در آزمون عملي شرکت خواهند کرد که در صورت کسب بالاترين امتياز جهت انجام فرآيند گزينش و ساير مراحل معرفي مي گردند. ضمن اينکـه برابر قوانيــن موجــود سهميه هاي ايثارگران در آزمون لحاظ خواهد شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1525
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.