رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 26
امروز: 10678
هفته جاری: 99040
ماه جاری: 217836
تاکنون: 14566232
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندارهمدان: زمينهاي دولتي قابل استفاده در بازآفريني شهري واگذار شوند
 • استاندار همدان با تاکيد بر واگذاري تمامي زمين هاي دستگاه هاي دولتي به مديران استان تذکر داد: تمامي دستگاه هاي دولتي که زمين قابل استفاده در بازآفريني محلات دارند را واگذار کنند.
 • به گزارش ايسنا، سيدسعيد شاهرخي ظهر سه شنبه 8مرداد در ستاد بازآفريني پايدار شهري استان همدان،اظهار کرد: در 9شهر مرکز شهرستانهاي استان طرح هاي بازآفريني مشخص و تهيه شده است.

  وي تصريح کرد: مساحت محلات بازآفريني استان همدان 4507هکتار است که همه دستگاه هاي اجرايي بايد در اين زمينه نقش آفريني کنند.

  وي با بيان اينکه دولت در بحث مسکن و فراهم کردن شرايط مناسب براي زندگي مردم اهميت زيادي قائل است، گفت: طرح بازآفريني شهري يکي از کارهاي شاخص دولت بوده است.

  شاهرخي خاطرنشان کرد: زمينهاي دستگاه هاي دولتي زمينهايي است که بايد در توسعه استان استفاده شودو حتي برخي از فضاهاي مازاد نيز بايد فروخته و بخشي از مشکلات ومعضلات را حل کنيم.

  استاندار همدان با تاکيد براينکه هنر شهردار اين است که شهر را با فکر و انديشه نگهداري کند، ادامه داد: شهرداران شهر داري را با ايستگاه عوارض اشتباه نگيرند.

  وي گفت: بايد با اقداماتي که در شهر انجام مي دهيم نشاط را به شهرها بياوريم که يکي از آنها بازسازي بافت فرسوده است.

  شاهرخي با بيان اينکه شهري موفق است که بتواند جذب سرمايه گذار بيشتري داشته باشد، يادآور شد: بايد موانع را برداريم تا سرمايه گذاران در بخشهاي مختلف ورود کنند چرا که براي رونق شهر به مشارکت مردم و بخش خصوصي نيازمنديم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 166
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.