'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 6
امروز: 7452
هفته جاری: 31089
ماه جاری: 226118
تاکنون: 13399861
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندارهمدان: زمينهاي دولتي قابل استفاده در بازآفريني شهري واگذار شوند
 • استاندار همدان با تاکيد بر واگذاري تمامي زمين هاي دستگاه هاي دولتي به مديران استان تذکر داد: تمامي دستگاه هاي دولتي که زمين قابل استفاده در بازآفريني محلات دارند را واگذار کنند.
 • به گزارش ايسنا، سيدسعيد شاهرخي ظهر سه شنبه 8مرداد در ستاد بازآفريني پايدار شهري استان همدان،اظهار کرد: در 9شهر مرکز شهرستانهاي استان طرح هاي بازآفريني مشخص و تهيه شده است.

  وي تصريح کرد: مساحت محلات بازآفريني استان همدان 4507هکتار است که همه دستگاه هاي اجرايي بايد در اين زمينه نقش آفريني کنند.

  وي با بيان اينکه دولت در بحث مسکن و فراهم کردن شرايط مناسب براي زندگي مردم اهميت زيادي قائل است، گفت: طرح بازآفريني شهري يکي از کارهاي شاخص دولت بوده است.

  شاهرخي خاطرنشان کرد: زمينهاي دستگاه هاي دولتي زمينهايي است که بايد در توسعه استان استفاده شودو حتي برخي از فضاهاي مازاد نيز بايد فروخته و بخشي از مشکلات ومعضلات را حل کنيم.

  استاندار همدان با تاکيد براينکه هنر شهردار اين است که شهر را با فکر و انديشه نگهداري کند، ادامه داد: شهرداران شهر داري را با ايستگاه عوارض اشتباه نگيرند.

  وي گفت: بايد با اقداماتي که در شهر انجام مي دهيم نشاط را به شهرها بياوريم که يکي از آنها بازسازي بافت فرسوده است.

  شاهرخي با بيان اينکه شهري موفق است که بتواند جذب سرمايه گذار بيشتري داشته باشد، يادآور شد: بايد موانع را برداريم تا سرمايه گذاران در بخشهاي مختلف ورود کنند چرا که براي رونق شهر به مشارکت مردم و بخش خصوصي نيازمنديم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 82
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.