رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 11114
هفته جاری: 99476
ماه جاری: 218273
تاکنون: 14566445
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار : طرحي جامع براي گشايش کار کسبه پياده راه اکباتان ارائه شود+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان به گره گشايي از مشکلات کسبه پياده راه اکباتان تاکيد کرد و گفت: ظرف يک ماه آينده براي گشايش کار اهالي اين مسير گردشگري طرحي جامع و همه جانبه نگر که به صرفه و صلاح شهر باشد، ارائه شود.
 • سيد سعيد شاهرخي شامگاه چهارشنبه در نشست شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي اظهار داشت: پس از اجراي طرح پياده راه در خيابان اکباتان نارضايتي هايي براي کسبه اين بخش از شهر ايجاد شده که نيازمند رسيدگي در سريعترين زمان است.

  وي از فرماندار همدان، شهردار، شوراي شهر و ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خواست به اجماع رسيده و ظرف يک ماه آينده طرحي جامع براي خروج پياده راه اکباتان از رکود و رونق کسب و کار بازاريان ارائه کنند.

  استاندار همدان گفت: طرحي که ارائه مي شود بايد رضايت عامه اهالي پياده راه را جلب کرده و دستفروشان را ساماندهي و در يک کلام همه جانبه نگر باشد که به موضوع گردشگري اين مسير نيز آسيب نزند.

  شاهرخي مرمت و بازسازي بازار قديمي همدان را هم ضروري دانست و از اتاق اصناف و ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خواست مطابق با استانداردهاي موجود موضوع روشنايي و ايمن سازي اين اثر تاريخي در دستور کار قرار گيرد.

  وي به حمايت دولت از اصناف اشاره کرد و گفت: تسهيلات مورد نياز در قالبهاي مختلف به متقاضيان براي توسعه کسب و کار پرداخت مي شود.

  در اين نشست روساي اتحاديه هاي صنفي مشکلات خود را با استاندار همدان در ميان گذاشته و خواستار مرتفع شدن آن از نماينده عالي دولت در استان همدان شدند که مهمترين مطالبه آنها رسيدگي به وضعيت مغازه هاي پياده راه اکباتان، ساماندهي دستفروشان و ايمن سازي بازار قديمي بود که استاندار براي گره گشايي از آنها دستور ويژه داد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1601
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.