'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 7404
هفته جاری: 31041
ماه جاری: 226070
تاکنون: 13399818
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: ازدواج آسان ترويج شود+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: فرهنگ ازدواج آسان بايد در جامعه و به ويژه اين استان ترويج شود.
 • سيد سعيد شاهرخي روز شنبه در نشست اعضاي شوراي راهبردي جمعيت و شوراي هماهنگي ثبت وقايع حياتي استان همدان بيان کرد: ترويج ازدواج آسان و تشکيل خانواده يکي از اصول و سياست هاي ابلاغي است.

  وي يادآوري کرد: مسئولان در سال هاي گذشته کارهاي موثري به ويژه در حوزه آموزش انجام داده اند که بايد با تقويت اين برنامه ها بر فرهنگ ازدواج آسان تاکيد شود.

  استاندار همدان ادامه داد: با وجود فعال شدن مراکز مشاوره ازدواج بايد با حمايت و توقيت اين مراکز شاهد افزايش تاثيرگذاري آنها در جامعه باشيم.

  شاهرخي با بيان اينکه کشور با چالش جمعيت مواجه است گفت: دانشگاه علوم پزشکي موضوع سياست کلي جمعيت را دنبال مي کنند يعني با تغيير سياست تنظيم خانواده، بايد شرايط براي باروري سالم مهيا شود. 

  وي مشاوره و آموزش را يکي از راهکارهاي موثر و کليدي براي کاهش نرخ طلاق دانست و خواستار بررسي راهکارهاي علمي کاهش طلاق در کارگروه اجتماعي استانداري شد.

  استاندار همدان بيان کرد: يکي از مهمترين مراکزي که مي توان به آمار آن استناد کرد مرکز ثبت احوال است چراکه بر اساس استانداردهاي تعريف شده اقدام به ثبت رسمي آمار مي کنند.

  شاهرخي با عنوان اينکه مبناي کار مسئولان آمار و تحليل ثبت احوال است اظهار داشت: آمار مراکز رسمي هميشه براي ما حايز اهميت است مگر با وجود آن، چالش هايي را شاهد باشيم که نياز به پژوهش باشد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 74
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.