رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 10529
هفته جاری: 98892
ماه جاری: 217688
تاکنون: 14566147
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: خبرنگاران منصفانه نقد کنند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان با تاکيد بر اينکه خبرنگاران فعال در نشريات بايد منصفانه نقد کنند گفت: مسئولان در فضاي آزاد نقد بايد کار خود را به خوبي انجام دهند.
 • سيد سعيد شاهرخي عصر چهارشنبه در همايش روز خبرنگار بيان کرد: تعامل با اصحاب رسانه همدان با هر گروه، تفکر و سليقه اي همواره مورد تاکيد است.

  استاندار همدان از فراواني تيترهاي منفي رسانه ها انتقاد و اضافه کرد: فعاليت هاي زيادي در بخش هاي مختلف استان در حال اجرا است اما تنها به بيان مشکلات پرداخته مي شود. 

  شاهرخي گفت: رشد و توسعه سياسي، فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي جامعه بدون وجود جريان رسانه غير ممکن است چرا که رسانه نقش مهمي در آگاه سازي، تبادل اطلاعات و اخبار و شفاف سازي دارند.

  وي ادامه داد: با توجه به نقش مهم خبرنگاران در توسعه، از آن به عنوان رکن چهارم دموکراسي ياد مي شود.

  استاندار همدان گفت: افزود: رييس جمهوري نيز بر جريان آزاد خبر، فعاليت رسانه ها و نقد سازنده و موثر تاکيد دارند اما بين نقد سازنده که پيش برنده است با نقدهايي مانع توسعه، فاصله است. 

  شاهرخي اضافه کرد: به خاطر اهميت و نقش رسانه براي نخستين بار در کشور سند اطلاع رساني در همدان تهيه و تدوين شد، که اين سند شامل آسان سازي جريان خبر، ارتباط نزديک بين دستگاه هاي اجرايي و رسانه ها در قالب کمي و کيفي است.

  وي ادامه داد: براي اجراي اين سند اطلاع رساني، نشست هايي برگزار و مسئولان تکاليفي عهده دار شدند همچنين بر نحوه اجراي کارها نظارت مي شود.

  استاندار همدان با تقدير از رسانه ها بيان کرد: با وجود مشکلاتي که بخشي از آن در اين نشست مطرح شد اما رسانه ها و خبرنگاران در کنار مديران هستند بنابراين بايد قدر اين قشر را بدانيم

  شاهرخي بيان کرد: 2اولويت مهم استان در سال جاري با تاسي از منويات رهبر فرزانه انقلاب و سياست دولت، توجه به معيشت و اشتغال است که در اين راستا کارهاي بزرگي شده است. 

  وي برگزاري باشکوه يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي را از ديگر اولويت ها دانست و گفت: به طور حتم رسانه ها در برگزاري اين رويداد مهم مسئولان را حمايت مي کنند.

  استاندار همدان علاوه بر صاحبان جرايد از  فعالان عرصه هاي فضاي مجازي نيز قدرداني کرد و خواستار ساماندهي فعالان شبکه اجتماعي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 127
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.