رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 11024
هفته جاری: 99386
ماه جاری: 218182
تاکنون: 14566364
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  خبرنگاران همدان تجليل شدند+تصاويردرگالري
 • در همايشي به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار ، از خبرنگاران استان همدان با حضور استاندار، نمايندگان همدان در خانه ملت، مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعي از مسئولان تقدير شد.
 • در اين آيين که عصر چهارشنبه در سالن شهداي استانداري همدان برگزار شد ابتدا از خبرنگاراني که در يکسال گذشته ازدواج کرده بودند از جمله از جواد همداني خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي مرکز همدان تقدير شد.

  در عين حال از زوج هاي جوان شامل چهار خبرنگار روزنامه همدان پيام، 2خبرنگار خبرگزاري فارس  و خبرنگاران خبرگزاري مهر، ايکنا، اخبار ويژه، بسيج، نشاط ظهر، روزنامه هگمتانه و روزنامه سپهر غرب با اهداي لوح تقدير شد.

  همچنين از محسن حاتمي بازنشسته رسانه، نرگس باستان حافظ کل قرآن کريم و علي سهرابي به علت کسب مقام دوم جشنواره ملي نشريات و رسانه هاي مجازي روستا در کشور، قدرداني به عمل آمد.

  در اين مراسم از خبرنگاراني که اقدام به تاليف کتاب در يکسال گذشته کرده بودند قدرداني شد که عبدالعلي معظمي صاحب امتياز هفته نامه نشر انديشه 2عنوان کتاب، اشکان يوسفي

  خبرنگار همدان نيوز سه عنوان کتاب، فيض الله مظفرپور و محمد سهرابي از روزنامه همدان پيام به ترتيب 2و يک کتاب، سميرا سبزي خبرنگار راوي ملت يک عنوان کتاب، ياسر نصرتي خبرنگار خورشيد غرب يک عنوان کتاب، سيد صدرالدين موسوي از هفته نامه فرين يک عنوان کتاب و رضا عسگري از راهنگ سبز 2عنوان کتاب در يکسال گذشته تاليف کردند.

  تقدير از 6خبرنگار مشغول به تحصيل در مقطع دکترا يا داراي مدرک دکترا  و معرفي رسانه هاي برتر در حوزه چهل سالگي انقلاب از ديگر برنامه هاي روز خبرنگار در همدان بود.

  همچنين حميد امامي روابط عمومي شرکت سياحتي عليصدر، حمدالله چاروسايي روابط عمومي ورزش و جوانان، احمد روزبياني روابط عمومي شرکت توزيع نيروي برق، بهجت عباسي روابط عمومي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و مرضيه محمدي روابط عمومي اقتصاد و دارايي به عنوان روابط عمومي هاي برتر معرفي و تجليل شدند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 185
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.