رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 11275
هفته جاری: 99637
ماه جاری: 218433
تاکنون: 14566593
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: حذف واسطه ها از بازار با جديت پيگيري شود/خروج مرغ از همدان ممنوع
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان با تاکيد بر اينکه حذف واسطه ها از بازار بايد جدي تر دنبال شود، گفت: خروج مرغ از استان همدان ممنوع است.
 • به گزارش مهر، ظاهر پورمجاهد بعدازظهر يکشنبه در کميسيون هفتگي تنظيم بازار استان همدان با بيان اينکه با کساني که با رزق و روزي مردم در بازار از طريق گرانفروشي و خروج اقلام مورد نياز مردم از استان، بازي مي کنند، نبايد مماشات کرد، گفت: گوشت مرغ نبايد از استان همدان خارج شود.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان با تاکيد بر اينکه از مرغداران و مسئولان کشتارگاه ها که همکاري لازم را در تامين مرغ مورد نياز مردم استان همدان داشته اند قدرداني مي کنم، گفت: از مردم براي صبوري و همراهي تشکر مي کنم.

  پورمجاهد با بيان اينکه نظارت ها بايد بيشتر شود و هر کس وظيفه قانوني خود را انجام دهد، گفت: تشکل ها و اتحاديه ها بايد تقويت شوند تا بتوانند وارد ميدان شده و بازار را با حذف واسطه، متعادل کنند.

  وي با بيان اينکه هر چقدر واسطه ها در تامين گوشت و مرغ حذف شوند، قيمت ها کاهش خواهد يافت، تاکيد کرد: بايد حذف واسطه ها را جدي تر دنبال کرد.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار همدان با اشاره به اينکه تاکنون 350هزار تن گندم در استان همدان خريداري شده است، گفت: خريد گندم در استان همدان ادامه دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 529
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.