رویدادها
 
اسفند
2
1398
 انتخابات

 
 
مهمانان حاضر در سایت: 32
امروز: 10689
هفته جاری: 99052
ماه جاری: 217848
تاکنون: 14566240
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  توجه به کانون خانواده از ارکان مبارزه با اعتياد است
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: يکي از ارکان اصلي براي توفيق در مبارزه با اعتياد توجه به کانون خانواده است در حاليکه به اين موضوع بصورت جدي توجه نمي شود.
 • مصطفي آزادبخت روز يکشنبه در سومين نشست اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همدان افزود: برخي مواقع با کتمان معضل دنبال رفع مشکل هستيم و اين در حالي است که مسئولان بايد تهديدها و آسيب ها را عنوان کرده و راهکار عملياتي ارائه دهند.

  وي بيان کرد: گزارش هاي ارايه شده در اين جلسه توسط کميته فرهنگي و مقابله با عرضه حاکي از تلاش هاي اعضاي اين شورا براي کاهش معضل اعتياد است با اين وجود فعاليت هاي صورت گرفته کافي نيست.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان افزود: همچنين سازمان هاي مردم نهاد نيز مي توانند در اجتماعي کردن امر مبارزه با مواد مخدر اين شورا را ياري دهند چرا که اثر گذاري سمن ها بسيار زياد است.

  وي خواستار حمايت ستاد مبارزه با مواد مخدر براي تکميل مرکز ماده 16نهاوند شد و افزود: اميد مي رود با حمايت مالي ستاد اين طرح به زودي بهره برداري شود.

  دبير سابق شوراي هماهنگي مواد مخدر استان همدان نيز در اين جلسه گفت: يکي از مصوبات ستاد مبارزه با مواد مخدر افزايش مرکز ماده 16است و هم اينک اين مرکز در همدان داير و با 2برابر ظرفيت اسمي يعني خدمات دهي به 200معتاد فعاليت مي کند.

  سيد رسول حسيني افزايش ظرفيت اين مراکز را يکي از مطالبات به حق مردم دانست و افزود: هم اينک سپاه همدان يک مرکز را در نهاوند راه اندازي کرده است که 95درصد پيشرفت فيزيکي دارد.

  وي اضافه کرد: براي تکميل اين طرح نيازمند نگاه ويژه ستاد مارزه با مواد مخدر و پرداخت مطالبات سپاه همدان هستيم تا اين مرکز که کاربرد فرهنگي و درماني دارد به زودي بهره برداري شود.

  حسيني همچنين خواستار استمرار برگزاري کارگاه آموزشي با وجود تعطيلي مدارس و دانشگاه ها، تداوم طرح هايي براي ناامن سازي مراکز آموزشي، تفريحي و گردشگري براي فروشندگان مواد مخدر شد.

  در اين آئين از خدمات سيد رسول حسيني تقدير به عمل آمد و راهب دشتي به عنوان دبير جديد شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/05/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 116
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.