5 بهمن 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 13
امروز: 1904
هفته جاری: 1904
ماه جاری: 32508
تاکنون: 15113297
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  در دولت تدبير و اميد؛ هزار ميليارد تومان در حوزه بهداشت همدان سرمايه گذاري شد
 • استاندار همدان گفت: در دولت تدبير و اميد هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري در حوزه بهداشت و درمان اين استان صورت گرفته است.
 • سيد سعيد شاهرخي پنجشنبه شب در آئين اداي احترام به مقام شامخ شيخ الرئيس ابوعلي سينا و بزرگداشت روز پزشک که با حضور وزير علوم، تحقيقات و فناوري برگزار شد، اظهار داشت: دولت تدبير و اميد ظرفيت هاي خوبي در حوزه بهداشت و درمان اين استان ايجاد کرده است. وي مرکز در حال ساخت سرطان، اجراي مرحله دوم بيمارستان فاطميه ويژه بانوان، ساخت بيمارستان اکباتان و دريافت مجوز ساخت بيمارستان يک هزار تخت خوابي را از جمله طرح هاي در حال اجراي حوزه بهداست و درمان اين استان برشمرد. استاندار همدان تاکيد کرد: همدان به سمتي پيش مي رود که حوزه پزشکي به عنوان صنعت در اختيار گردشگران قرار دهد و اين به منزله توسعه گردشگري سلامت است. شاهرخي يادآوري کرد: همدان با مصوبه مجلس و به همت نمايندگان استان در دهه 80به عنوان پايتخت تاريخ تمدن ايران نامگذاري شد که اين موضوع ريشه در تاريخ اين ديار دارد. وي گفت: در همدان يک هزار و 800آثار تاريخي، تفريحي و گردشگري وجود دارد که يک هزار و 60 مورد از اين تعداد ثبت ملي شده اند. استاندار همدان بيان کرد: در کشاورزي پنجاهمين ميراث دنيا به نام همدان و شهرستان ملاير ثبت شد و استان همدان 500 سال امپراطوري ايران بوده و سه هزار و 500 سال سابقه مدنيت دارد. شاهرخي ادامه داد: اگر امروز همدان سرافرازانه پابرجا است بعلت تاريخ بزرگي است که در پيش خود دارد و مردم بزرگ اين خطه همراه با ساير مردم همواره حافظ انقلاب بودند. وي با يادآوري رشادت هاي رزمندگان همدان در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: به تازگي 13 سردار شهيد و سرافراز اين استان با حکم رهبر معظم انقلاب به درجه سرداري نايل شدند.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2357
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.