مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 1260
هفته جاری: 41365
ماه جاری: 285728
تاکنون: 13680328
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار : 705طرح هفته دولت در همدان بهره برداري و کلنگ زني مي شود
 • استاندار همدان گفت: همزمان با هفته دولت، 705طرح با اعتبار حدود 11هزار ميليارد ريال در اين استان بهره برداري و يا عمليات اجرايي آن آغاز مي شود.
 • سيد سعيد شاهرخي روز شنبه در نخستين روز از هفته دولت در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان افزود: به دنبال بهره برداري از اين طرح ها يک هزار و 233شغل در اين استان ايجاد مي شود.

  وي اظهار داشت: ساده زيستي، کم مصرف کردن، صرفه جويي و تلاش مستمر از مهمترين ويژگي هايي است که دولت و کابينه شهيد رجايي را ماندگار کرد.

  شاهرخي با بيان اينکه شهيد رجايي و کابينه اين شهيد بزرگوار خود را وقف مردم و کشور کردند ادامه داد: دوران زندگي و نوع نگاه شهيد رجايي به مردم متفاوت بود و مي توان کتاب ها از آن نوشت.

  استاندار همدان عنوان کرد: حالا پس از چهل سال ما مي توانيم با الگو برداري از اين دولت و با پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب به مردم خدمت رساني کنيم.

  وي اضافه کرد: امروز هفته دولت را در شرايطي گرامي مي داريم که دشمن با محاسبات غلط و تحريم ناعادلانه ، مردم، اقتصاد و صنعت ما را هدف قرار گرفته است.

  شاهرخي ادامه داد: يکي از رسالت هاي سنگين دولت به عنوان پيشرو در مبارزه با اين تحريم ها است که با هماهنگي با رهبر معظم انقلاب و حمايت هاي مردم اجازه ندادند که تحريم ها بر کشور اثر بگذارد.

  وي تاکيد کرد: پس از چندين ماه فشار سنگين اقتصادي شاهد ثبات بازار هستيم و هيچ يک از واحد هاي توليدي استان همدان به خاطر تحريم تعطيل نشده است.

  استاندار همدان افزود: در اين جنگ اقتصادي توليد کنندگان و فعالان اقتصادي در کنار مردم با وجود گراني ها نگذاشتند دشمن نقشه شوم خود را پياده کند.

  شاهرخي بيان کرد: سپاه پاسداران با شهامت و شجاعتي که دنيا را تحت تاثير قرار داد پهباد آمريکايي را پايين کشيد و با وجود قلدري انگلستان کشتي آنها را متوقف کرد که اينها بيانگر اقتدار و همدلي ملت ايران و مسئولان است و تا پيروزي نهايي ادامه پيدا مي کند.

  وي گفت: ايجاد تفرقه از ديگر اهداف دشمن است اما يکي از رمز و راز هاي انقلاب اسلامي ايران همدلي و اتحاد مردم است.

  شاهرخي تاکيد کرد: توجه به توليد ،معيشت و اشتغال از مهمرين اولويت هاي ما در استان است.

  وي با بيان اينکه استان براي توسعه بايد برنامه مدون داشته باشد، گفت: جذب سرمايه گذاري نخستين اولويت ما در راه توسعه استان است که بر اساس آن در مدت سه سال بايد 150هزار ميليارد ريال اعتبار در استان سرمايه گذاري شود.

  استاندار همدان با اشاره به اينکه دومين اولويت ما توسعه، تسهيل و رفع موانع صنعت استان است، عنوان کرد: به دنبال احياي نزديک به يک هزار واحد فعال، نيمه فعال ، تعطيل شده و واحد هاي قابل ارتقا هستيم.

  شاهرخي اضافه کرد: با وجود تمام مشکلات موجود، استان همدان به عنوان يک کارگاه بزرگ زمينه هاي ايجاد اشتغال را دارد و در حوزه راه بيش از 10طرح مهم ملي در دست اجرا داريم که زيرساخت هاي استان را متحول مي کند.

  وي با اشاره به اينکه بيش از يک هزار هکتار فضا در منطقه ويژه اقتصادي آماده سرمايه گذاري است، گفت: در کل کشور چهار شهرک براي راه اندازي شهرک هاي فناور هاي‌ تک تخصيص اعتبار شده که يکي از آن در همدان است که اميدواريم با استفاده از آن علم را به ثروت تبديل کنيم.

  استاندار همدان گفت: شهرک بنکداري همدان به عنوان بار انداز غرب کشور است و حتي مي تواند اقلام مورد نياز کشورهاي همسايه غرب کشور را تامين کند.

  وي ادامه داد: امروز پس از گذشت چند ماه از باران هاي سيل آساي نوروز 98حدود هشت هزار واحد مسکوني بازسازي و تعمير شده است که در نوع خود يک رکورد شکني است.

  شاهرخي با بيان اينکه بيش از 110ميليون متر مکعب آب را ذخيره کرديم ابراز اميدواري کرد: سد نعمت آباد تا پايان سال بهره برداري شود.

  استاندار همدان 30نوع مواد معدني را در استان بهره برداري مي کنيم و در حوزه معدن 15هزار ميليارد ريال طرح در دست اجرا داريم.

  وي با اشاره به اينکه يکي از معدود استان هايي هستيم که 2اورژانس هوايي داريم اضافه کرد: استان همدان با 43پزشک داراي فوق تخصص و بيش از 500پزشک متخصص قطب پزشکي غرب کشور است که بيماراني نيز از کشور هاي همسايه براي درمان به همدان مراجعه مي کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1201
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.