20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 697
هفته جاری: 76584
ماه جاری: 241873
تاکنون: 16202487
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  امام جمعه و استاندار همدان: تحريم وزير کشور، نشانه سردرگمي آمريکاست
 • حضرت آيت‌ا... شعباني نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان، و مهندس سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان با انتشار بيانيه‌اي مشترک، تحريم وزير محترم کشور جمهوري اسلامي ايران توسط رژيم آمريکا را محکوم و اين حرکت را نشانه درماندگي و سردرگمي آمريکا دانستند.
 •  

  در اين بيانيه خطاب به وزير کشور به عنوان نماينده عالي فرمانده معظم کل قوا در نيروي انتطامي کشور آمده است:

   تحريم‌ وزير کشور و فرمانده نيروي انتظامي اين کشور توسط آمريکا نشانه ناکارآمدي کامل تحريم‌هاي گذشته واشنگتن است. بدون شک افزودن نام نهادها و مقامات ارشد کشوري، قضايي و انتظامي جمهوري اسلامي ايران در ليست تحريم‌ها نشانه ناکارآمدي کامل تحريم‌هاي گذشته آمريکاست که آن‌ها را ناچار به گسترش نظام تحريمي خود به نهادهاي غير اقتصادي و غيرنظامي‌ کرده است. براي همگان استيصال دولتمردان آمريکايي در تحريم‌هاي خود عليه ايران بيش از پيش مشهود است.

  - اقدام اخير آمريکا نيز در شمار نقض‌هاي فاحش قطعنامه 2231 شوراي امنيت ملل متحد و تعهدات آن دولت ذيل حقوق بين‌الملل عام محسوب مي‌‌شود و جامعه بين‌المللي مي‌بايست ايالات متحده را در مقابل اين نقض‌هاي فاحش پاسخگو سازد.

  - اين در حالي است که مردم سرفراز ايران دوستدار فرزندان رشيد خود در نيروهاي مسلح به‌ويژه حافظان نظم و امنيت هستند به خوبي مي‌دانند  تحريم پليس ايران که مظهر عدالت، برابري، رشادت و صلح اجتماعي است، از سوي سردمداران بزدل آمريکايي به معناي مخالفت آمريکا با اصل عدالت و اصل امنيت جهاني است.

  - نماينده ولي فقيه و استاندار همدان در اين بيانيه تصريح کرده‌اند:

  افتخار امروز نيروي رشيد، ولايي و سربلند ايران اين است که بدنه آن برگرفته از بطن مردم بوده، راهشان راه ولايت و هدفشان گسترش امنيت و عزت براي ميهن عزيزمان است آن‌هم با عطوفت و رحمت.

  - نيروي انتظامي مقتدر ما با تقديم هزاران شهيد علاوه بر تامين امنيت داخل کشور، امنيت ديگر کشورها از جمله کشورهاي اروپايي را نيز تامين کرده است، شهداي عرصه مبارزه با مواد مخدر  مصداقي است از آنچه گفته شد.

  - بدون شک دولت آمريکا درصدد است به هر طريق در امور داخلي کشورهاي ديگر دخالت کند. و يکي از ريشه‌هاي اصلي اعلام تحريم‌هاي اخير آمريکا، شکست طرح آن‌ها براي مداخله داخلي در ايران بود. آمريکا در ايجاد بي ثباتي، نا امني و جنگ داخلي در ايران شکست خورده است. آمريکا و شرکايش بايد بدانند که همه مقامات کشور به همراه جان برکفان نظام و ولايت همواره با توکل بر قدرت لايزال الهي و با اطاعت از فرامين و رهنمودهاي مقام عظماي ولايت و فرماندهي معظم کل قوا در دفاع از حقوق مردم و اين مرز و بوم، خاري در چشم دشمنان و توطئه گران نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند و با دلاوري‌هاي خود همواره موجب خشم دشمنان نظام اسلامي ايران شده‌اند.

  - لازم به ذکر است که ضمن اعلام  حمايت و قدرداني از تلاش‌هاي نيروي پرتلاش انتظامي کشور،

  تحريم بي‌حاصل و تکراري دولت آمريکا عليه وزير کشور، فرمانده نيروي انتظامي و ساير مقامات کشورمان را نشانه ضعف و سردرگمي آنها مي‌دانيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/12   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1391
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.