20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 558
هفته جاری: 76445
ماه جاری: 241734
تاکنون: 16202411
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  پاسخگويي استاندار همدان به مردم شريف استان/ تاکيد بر ارتباط بيشتر مديران با مردم
 • مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، با حضور در سامانه الکترونيکي ارتباط مردم و دولت(سامد)، در ارتباط مستقيم تلفني با مردم گفت‌وگو کرد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، شاهرخي، در اين برنامه، گفت : ضرورت دارد براي خدمت به مردم، ارتباط مستقيم با مردم برقرار شود.

  وي افزود: از طريق ظرفيت سامانه الکترونيکي ارتباط مردم و دولت، مشکلات و مسائل مردم را پيگيري مي‌شوند.

  شاهرخي با اشاره به گفت‌وگوي خود با مردم، اظهار کرد: درخواست‌ها و مطالبات مردم بيشتر در حوزه‌هاي اشتغال، مسکن، مشکلات معيشتي، خدمات شهري و مسائل مردم با شهرداري است.

  استاندار همدان، خدمت به مردم را فلسفه وجودي مسئولين دانست و حل مشکلات مردم را يک وظيفه اداري و سازماني دانست و گفت: پس از گفت‌وگو و شنيدن مشکلات و مسائل مردم، به متوليان مربوطه ارجاع داده مي‌شود تا بررسي و به نتيجه برسند.

  شاهرخي از ارتباط دولت با مردم در شرايطي که کرونا فراگير شده گفت: با توجه به رعايت فاصله‌گذاري اجتماعي و رعايت نکات بهداشتي، دولت ارتباطش را با مردم قطع نکرده و ما نيز از طرق مختلف ارتباط‌هاي مردمي و ملاقات‌هاي چهره‌به‌چهره را در دستور کار قرار مي‌دهيم.

  وي تاکيد کرد: ارتباطات مردمي در سطح شهرستان‌ها نيز توسط فرمانداران و دستگاه‌هاي اجرايي انجام مي‌شود‌.

  شاهرخي در ادامه با تاکيد بر نظارت جدي معاونت بازرسي بر چگونگي ارتباط فرمانداران و مديران شهرستان‌ها و نحوه ارزيابي آن‌ها، گفت: بر شهرستان‌ها از طريق بازرسي، پيگير چگونگي و کيفيت ارتباطات مردمي فرمانداران در سطح شهرستان هستيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 3195
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.