20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 617
هفته جاری: 76504
ماه جاری: 241793
تاکنون: 16202437
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  برگزاري 55 جلسه ويدئو کنفرانس در استانداري همدان
 • مدير فناوري و اطلاعات و شبکه دولت استانداري همدان از برگزاري 55 جلسه و حضور4309 نفر ساعت بصورت ويدئو کنفرانس با حضور مقامات کشوري و استاني توسط اين دفتر از ابتداي سال جاري تاکنون خبر داد.
 •  

  محمد حسن ميرزايي با اعلام اين خبر گفت: در پي شيوع کرونا و ضرورت برگزاري  جلسات استاندار، معاونين و مديران کل با مقامات کشوري، استاني و شهرستاني، موضوع استفاده از تکنولوژي و ويدئو کنفرانس در دستور کار قرار گرفت و  با توجه به زيرساخت‌هاي فراهم شده و تلاش کارکنان اين دفتر تمامي جلسات با موفقيت برگزار شد.

  وي يادآوري کرد: جلسات رئيس جمهور با استانداران سراسر کشور با موضوع کرونا ، جلسات وزير کشور و وزير بهداشت با استانداران در خصوص مبارزه با کرونا،جلسات ستاد استاني کرونا بين استاندار و فرمانداران ، شرکت معاونين استاندار در جلسات وزارتخانه و شرکت مديران کل در جلسات هماهنگي کشوري از اهم اين جلسات بوده است.

  مدير فناوري و اطلاعات استانداري همدان تصريح کرد: با توجه به مزاياي برگزاري جلسات ويديوکنفرانس از جمله حذف هزينه رفت و آمد و هزينه هاي اسکان و ديگر هزينه هاي نشست‌هاي حضوري و کاهش آلودگي و ترافيک و نتايج بسيار مثبت  برگزاري جلسات ويدئو کنفرانسي از جمله جلوگيري از هدر رفت زمان ،  روند استفاده از اين نوع جلسات پس از مهار و شکست کرونا نيز ادامه يابد.

  ميرزايي خواستار آمادگي تمامي مديران استان براي شرکت در جلسات ويدئو کنفرانسي شد و ادامه داد: چند جلسه از جلسات ويدئو کنفرانسي مربوط به ارائه گزارش مديران شهرستاني به استاندار و معاونين و توضيح درباره عملکرد بوده‌است که با توجه به نتايج مثبت آنها بويژه در  کاهش هزينه ها ، اين نوع جلسات تداوم خواهد داشت.

  تصاویر در سایز اصلی
   
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1738
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.