20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 554
هفته جاری: 76441
ماه جاری: 241730
تاکنون: 16202409
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تقدير وزارت کشور از استاندار همدان در برگزاري شايسته برنامه هاي روز ارتباطات و روابط عمومي
 • وزارت کشور در نامه اي خطاب به سيدسعيد شاهرخي استاندار همدان از برگزاري شايسته برنامه هاي روز ارتباطات و روابط عمومي در استان همدان تقدير و تشکر کرد

 • وزارت کشور در نامه اي خطاب به سيدسعيد شاهرخي استاندار همدان از برگزاري شايسته برنامه هاي روز ارتباطات و روابط عمومي در استان همدان تقدير و تشکر کرد.
   در اين نامه آمده است:
  نظر به ارزيابي به عمل آمده از برنامه هاي گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومي در استانها و با عنايت به جمع بندي هاي کارشناسي، از برگزاري خوب برنامه هاي اين مناسبت در ايتان همدان تقدير و تشکر مي شود.
   در ادامه اين تقديرنامه آمده است:
   از روند مستمر توجه جنابعالي به تقويت و توانمندسازي اداره کل روابط عمومي استانداري که با حضور جناب آقاي رباني مهر همچون گذشته و قوي تر  از آن به ايفاي ماموريت مي پردازد تقدير مي شود.
  در استان همدان در هفته روابط عمومي برنامه هاي خوبي با همکاري و مشارکت دستگاههاي اجرايي و بخش خصوصي اجرا شد که يکي از مهمترين برنامه ها همايش بزرگ روابط عمومي هاي استان با حضور استاندار، معاونين استاندار، مديران کل استاني و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات استانداري همدان و تقدير از روابط عمومي دستگاهاي اجرايي استان در 8 گروه تخصصي بوده است.
   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2519
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.