20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 25
امروز: 886
هفته جاری: 76773
ماه جاری: 242062
تاکنون: 16202598
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  در پانزدهيمن جلسه ستاد تسهيل انجام شد: برطرف کردن مشکلات هفت طرح توليدي در همدان
 • پانزدهمين جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان همدان با حضور مهندس ظاهر پورمجاهد معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري، برگزار شد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، در اين جلسه مشکلات هفت طرح توليدي همدان بررسي و با تدبير دولت موانع پيش‌روي اين واحدها برداشته و مسير توليد و اشتغال آن‌ها هموار شد.

  چهار واحد توليدي در بخش کشاورزي 6ميليارد تومان بدهي معوق داشتند که در پانزدهمين جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان همدان به مشکلات آن‌ها رسيدگي کرد. همچنين سه واحد صنعتي مشکلاتي در بخش امور زيربنايي و زيرساخت داشتند که چالش‌هاي پيش روي آن‌ها مرتفع شد.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان در اين نشست تخصصي گفت: دولت براي حمايت مالي از توليدکنندگان محدوديتي ندارد به شرطي که تسهيلات ارائه‌شده در مسير اصلي صرف شده و منحرف نشود.

  ظاهر پور مجاهد از صنايع و واحدهاي توليدي که سرمايه در گردش يا انواع ديگري از تسهيلات دريافت مي‌کنند خواست اقساط خود را به‌موقع پرداخت کنند تا چرخه اقتصادي استان متوقف نشود.

  وي بيان کرد: تأخير و سهل‌انگاري صاحبان صنايع براي بازگرداندن منابع بانکي مشکلات عديده‌اي در استان ايجاد کرده است، اين رويه موجب تضعيف سيستم بانکي مي‌شود.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري همدان بر تقويت تعاوني‌هاي توليد استان نيز تأکيد کرد و افزود: اين تشکل‌ها در صورت نياز حمايت مالي مي‌شوند.

  پورمجاهد خاطرنشان کرد: انتظارات بيشتري از برخي تشکل‌ها و تعاوني‌ها داريم تا به‌صورت مؤثر و هدفمند به توليدکنندگان خدمات و سرويس‌دهي کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/03/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2481
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.