20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 491
هفته جاری: 76378
ماه جاری: 241667
تاکنون: 16202382
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان : وضعيت استان زرد است / رعايت کنيم تا به شرايط قرمز نرسيم / مابايد بتوانيم ضمن رعايت نکات بهداشتي، باشرايط کرونايي زندگي کنيم
 • مهندس سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان، در ستاد استاني مقابله با کرونا، گفت: با توجه به وضعيت استان‌‌هاي همجوار بايد بتوانيم ضمن رعايت نکات بهداشتي، باشرايط کرونايي زندگي کنيم.
 •  

  شاهرخي در ادامه با اشاره به ميزان وضعيت ابتلاي استان‌هاي همسايه به کرونا، گفت: وضعيت استان‌هاي همجوار ما را موظف مي‌‌کند با توجه به بازگشايي‌هاي صورت گرفته، نکات بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي را به صورت جدي رعايت کنيم.

  وي افزود: مردم اگر فاصله‌گذاري اجتماعي را رعايت نکنند، محدوديت‌ها اعمال مي‌شود.  مردم مراقب باشند  با بي توجهي به طرح فاصله گذاري فيزيکي ، مراسم عروسي به مراسم عزا تبديل نشود.

  استاندار همدان در اهميت و ضرورت نظارت بر پروتکل‌هاي بهداشتي توسط دستگاه‌هاي متولي، گفت: دستگاه‌هاي اجرايي مربوطه نظارت جدي‌تر و پيگيري بيشتري بر رعايت پروتکل‌ها و موارد خاص همچون فعاليت تالارها داشته باشند.

  شاهرخي همچنين گفت: وضعيت استان در مجموع زرد است، فامنين و کبودرآهنگ نسبت به هفته گذشته، به سوي بهبودي پيش رفته‌اند.

  استاندار همدان در ادامه از مردم استان خواست تا با رعايت بهداشت عمومي و پروتکل‌هاي بهداشتي سلامتي خود و شهروندان را حفظ کنند و گفت: از مردم عزيز استان درخواست داريم، با صبر و شکيبايي، نهايت همکاري را با مراجع زيربط داشته باشند.  ما بايد بتوانيم ضمن رعايت نکات بهداشتي، با شرايط کرونايي زندگي کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2134
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.