20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 719
هفته جاری: 76606
ماه جاری: 241895
تاکنون: 16202499
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان مطرح کرد : آمادگي طرح‌هاي کلان اشتغال‌زا در استان براي جذب سرمايه‌گذار
 • مهندس سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، در جلسه بررسي مشارکت بنياد برکت در طرح‌هاي سرمايه‌گذاري و اشتغال‌زايي استان، گفت: طرح‌هاي کلان با اشتغال زايي قابل توجه در استان همدان آماده واگذاري و جذب سرمايه گذار بخش خصوصي است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس سيد سعيد شاهرخي در جلسه بررسي مشارکت بنياد برکت در طرح‌هاي سرمايه‌گذاري و اشتغال زايي استان همدان گفت: بنياد برکت به عنوان يکي از برکات نظام جمهوري اسلامي تا کنون نقش مهمي در فقرزدايي و محروميت‌زدايي در گوشه و کنار کشور ايفا کرده است.

  وي با بيان اينکه استان همدان در بيشتر شاخص‌ها و حوزه‌هاي مختلف از ميانگين کشوري نيز بالاتر است گفت: در راستاي توسعه از ظرفيت‌ها و توانايي بنياد برکت در استان در زمينه‌هاي مختلف استفاده مي‌شود.

  شاهرخي با بيان اينکه مي‌توان با سرمايه‌گذاري در طرح‌ها و ظرفيت‌هاي در نظر گرفته شده، شغل‌هاي خرد و خانگي را پوشش داد، گفت: طرح‌هايي که نياز جدي استان همدان باشند با اهداف مشخص تدوين و به بنياد برکت معرفي مي‌شوند.

  وي با يادآوري اينکه طرح‌هاي کلان با اشتغالزايي قابل توجه در استان همدان آماده واگذاري به بخش خصوصي است، گفت: بايد کميته‌اي تشکيل شود و به مدت 15 روز، پروژه‌ها و طرح‌هاي مهم و قابل واگذاري را به بنياد برکت معرفي کند.

  استاندار همدان گفت: بنياد برکت مي‌تواند با مطالعه بر روي منطقه اقتصادي جهان‌آباد طرح‌هاي پيشنهادي خود را براي سرمايه‌گذاري مطرح کند.

  بنياد برکت مي‌تواند، در طرح‌هاي عام‌المنفعه، ساخت بيمارستان و مدرسه نيز سرمايه‌گذاري داشته باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2021
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.