20 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 30
امروز: 670
هفته جاری: 76557
ماه جاری: 241846
تاکنون: 16202469
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  همدان امتياز ممتاز در اجراي مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس را کسب کرد
 • وزارت کشور از اقدامات استاندار همدان و ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان به خاطر اجراي موفق بيست‌‌و يکمين مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس با شعار مدرسه ايمن، جامعه تاب آور تقدير و تشکر کرد.
 • همدان امتياز ممتاز در اجراي مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس را کسب کرد

  وزارت کشور از اقدامات استاندار همدان و ستاد پيشگيري، هماهنگي و فرماندهي عمليات پاسخ به بحران استان به خاطر اجراي موفق بيست‌‌و يکمين مانور سراسري زلزله و ايمني مدارس با شعار مدرسه ايمن، جامعه تاب آور تقدير و تشکر کرد.
  استان همدان، قزوين، آذربايجان شرقي و يزد، چهار استاني بودند که با توجه به بهترين عملکرد در برگزاري مانور، حائز اخذ امتياز ممتاز شدند.
  در ادامه استان‌هاي گلستان، چهارمحال و بختياري و سمنان به دليل ارتقاء چشمگير سطح‌ کيفي برگزاري نسبت به سال‌هاي گذشته حائز امتياز عالي و، همچنين استان‌هاي بوشهر، فارس، آذربايجان غربي، اصفهان، البرز، خراسان جنوبي، مرکزي و گيلان به دليل عملکرد مناسب حائز امتياز نمونه شدند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/04/03   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1903
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.