21 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 5720
هفته جاری: 41683
ماه جاری: 264076
تاکنون: 16448506
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  «فرزانه» سرپرست معاونت امور عمراني استانداري همدان شد
 • استاندار همدان طي حکمي فرهاد فرزانه را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري منصوب، و از خدمات مهندس عراقي تقدير و تشکر کرد.
 •  سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان، از ?? سال خدمت محمودرضا عراقي معاون هماهنگي امور عمراني عمراني استانداري که به افتخار بازنشستگي نائل آمده است تقدير کرد.

  در ادامه «فرهاد فرزانه» مديرکل امور روستايي و شوراهاي استانداري نيز به عنوان سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري همدان منصوب شد.

   استاندار همدان در اين جلسه اظهار کرد: آقاي عراقي از سرمايه‌هاي ارزشمند مديريتي در سطح استاني و ملي است که در اين سالها خدمات ارزشمندي از خود به يادگار گذاشته است.

  سيدسعيد شاهرخي با بيان اينکه در سال هاي اخير اقدامات خوبي در حوزه عمراني در استان همدان انجام شده و پروژه‌هاي بزرگي به سرانجام رسيده است گفت: عليرغم پيگيري هاي انجام شده به لحاظ قانوني امکان ادامه کار ايشان فراهم نشد و به افتخار بازنشستگي نائل آمدند. 

  وي گفت: در شرايط مناسبي که مشکلات فعلي بخاطر کرونا را نداشته باشيم از زحمات و خدمات اين مدير نمونه تقدير  به عمل خواهد آمد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 313
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.