21 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 14
امروز: 5634
هفته جاری: 41598
ماه جاری: 263991
تاکنون: 16448463
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان مطرح کرد: پرداخت بيش از 128 ميليارد تومان تسهيلات به مشاغل آسيب ديده از کرونا
 • سيدسعيد شاهرخي،استاندار همدان در نشست هم‌انديشي با روساي اتحاديه‌هاي صنفي و بازاريان استان همدان گفت: سياست ما در استان مراقبت از سلامت شهروندان، حفظ توليد، اشتغال موجود و توجه به معيشت مردم است.
 • سيدسعيد شاهرخي در نشست هم‌انديشي با روساي اتحاديه‌هاي صنفي و بازاريان استان همدان گفت: سياست ما در استان مراقبت از سلامت شهروندان، حفظ توليد، اشتغال موجود و توجه به معيشت مردم است.
  وي بيان کرد: فرمانداران شهرستان‌هاي استان همدان بر حسن همکاري دستگاه‌هاي اجرايي با اتحاديه‌ها و اصناف نظارت کنند‌.
  شاهرخي با تاکيد بر اين که حمايت از اصناف در شرايط کنوني در اولويت دستگاه‌هاي اجرايي باشد‌، عنوان کرد: 90 درصد ثبت‌نام کنندگان، بيمه بيکاري دريافت کرده‌اند.

  استاندار همدان از پرداخت بيش از 128 ميليارد تومان تسهيلات به مشاغل آسيب ديده از کرونا خبر داد و افزود: 9هزار و 495 نفر در سامانه کارا براي دريافت تسهيلات ثبت‌نام کرده‌اند.
  شاهرخي با بيان اين که  مسائل و مشکلات جلسه هم‌انديشي با اتحاديه‌ها و اصناف بررسي و به مرکز گزارش مي‌شود، تصريح کرد: بانک‌ها در پرداخت تسهيلات با اصناف همکاري و مساعدت داشته باشند.
  استاندار همدان در ادامه بيان کرد: اتحاديه‌ها نيز براي تنظيم اصناف ورود کرده و مسائل و مشکلات را به ما گزارش کنند.
  شاهرخي با بيان اين که 62 هزار واحد صنفي کار توليد و توزيع ملزومات مورد نياز مردم را برعهده دارند، عنوان کرد: اتحاديه‌ها و اصناف با صبوري و شکيبايي، حامي سياست‌هاي ستاد ملي مقابله با کرونا باشند‌.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1249
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.