21 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 6461
هفته جاری: 42425
ماه جاری: 264820
تاکنون: 16448776
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مهندس شاهرخي مطرح کرد: حل مشکل دور برگردان شهرک صنعتي بهاران با احداث زيرگذر / از سرمايه گذاران در شهرستان حمايت مي‌شود
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان، در سفر خود به شهرستان بهار، به همراه قنبري فرماندار و جمعي از مديران استاني اين شهرستان، از چندين پروژه عمراني بازديد کرد.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي ابتدا از روند اجراي پروژه راه آهن همدان سنندج و زيرگذر در حال اجراي حد فاصل شهر بهار و لالجين بازديد کرد و از نزديک در جريان مسائل و مشکلات اين طرح قرار گرفت.

  مهندس شاهرخي، در سفر به شهرستان بهار به همراه قنبري فرماندار شهرستان و مديران استاني از طرح‌ها و پروژه‌هاي مهم شهرستان بهار از جمله مسير راه آهن، پروژه زيرگذر، طرح گردشگري جزيره شادي و شهرک صنعتي بهاران بازديد، کرد .

  استاندار همدان در اين بازديد گفت : مشکل دور برگردان شهرک صنعتي بهاران  با احداث زيرگذر حل مي‌شود.

  وي افزود: احداث کارخانه هاي بزرگ کمک بزرگي به توسعه شهرستان است.

  شاهرخي ضمن اشاره به نقاط حادثه خيز شهرستان بهار بخصوص ورودي اين شهرستان گفت: اصلاح نقطه حادثه خبر ورودي شهرستان بهار به زودي در دستور کار قرار مي‌گيرد

  وي تصريح کرد: بهار قطب سيب زميني کشور است و از سرمايه گذاران سيب زميني در اين شهرستان حمايت مي کنيم.

  طول راه آهن 151 کيلومتر است که 33 کيلومتر آن در حوزه شهرستان بهار، و يک ايستگاه در روستاي دينار آباد پيش بيني شده است.  با راه اندازي اين خط ريلي محصولات کشاورزي شهرستان و سفال و سراميک به نقاط مختلف کشور حمل خواهد شد.

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/05/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1042
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.