4 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 3074
هفته جاری: 61111
ماه جاری: 28531
تاکنون: 16676095
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  پيام استاندار همدان به مناسبت روز همدان و روز پزشک
 • يکم شهريور خجسته زادروز ميلاد فخر ايرانيان، حکيم هزاره‌ها، حجت الحق شيخ الرئيس بوعلي‌سينا که به نام (روز پزشک) نامگذاري شده است
 •  

  متن پيام مهندس شاهرخي استاندار همدان به مناسبت روز همدان و روز پزشک

  يکم شهريور خجسته زادروز ميلاد فخر ايرانيان، حکيم هزاره‌ها، حجت الحق شيخ الرئيس بوعلي‌سينا که به نام (روز پزشک)  نامگذاري شده است، نشانه جايگاه ارزشمند جامعه پزشکي و کادر متعهد بهداشت و درمان است و از طرفي نامگذاري اين روز به نام روز (همدان) در حقيقت نشان از جايگاه ارزشمند و رفيع همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن از گذشته تا امروز است و به همين مناسبت اين روز و اين دو مناسبت بزرگ را خدمت مردم شريف استان همدان و جامعه پزشکي کشور و استان همدان به‌ويژه کادر بهداشت و درمان استان و پزشکان فرهيخته دانشگاه علوم پزشکي همدان که در مدت شيوع گسترده کرونا ويروس، با ايثار و فداکاري، توانستند ضامن سلامت جامعه و، امنيـت روحي بيماران مبتلا باشند، صميمانه تبريک عرض مي‌کنم. اميدواريم روز به روز شاهد پيشرفت و ترقي استان و خدمت بيشتر به مردم متدين و فرهنگ دوست اين ديار کهن باشيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 335
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.