4 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 3486
هفته جاری: 61524
ماه جاری: 28945
تاکنون: 16676366
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: سپاه پاسداران ستون و استوانه انقلاب است
 • استاندار همدان گفت: سپاه و بسيج استوانه بزرگ انقلاب هستند و اين نيرو همواره حامي دولت بوده است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، سيد سعيد شاهرخي در ديدار با فرمانده و هيات رييسه سپاه انصارالحسين (ع) استان همدان، گفت: سپاه در تمامي شرايط خاص کشور نقش آفريني کرده و هم اينک هم در حوزه مقابله با تحريم ها، کمک به بخش هاي مختلف و تقويت روحيه مقاومت در بين مردم تلاش کرده است.

  وي با بيان اينکه ويروس کرونا دنيا را دچار چالش کرده است افزود: با همکاري و مساعدت کميته هاي مختلف زير مجموعه ستاد مقابله با کرونا به ويژه سپاه همدان که کار بازرسي را بر عهده دارد، توفيق هاي خوبي کسب شد.

  استاندار همدان تلاش در راستاي خدمت به مردم از جمله رزمايش کمک مومنانه را کار بزرگ سپاه و بسيج دانست که اين اقدام هاي شايسته، بر محبوبيت اين نيرو در بين مردم افزوده است.

  شاهرخي ادامه داد: اخلاص در رفتار و عملکرد سپاه موجب شده است که خدمات اين نيرو به دل مردم بنشيند؛ به گونه اي که امروز سپاه پاسدران انقلاب اسلامي بيش از گذشته محبوبيت دارد.

  وي گفت: دولت به نمايندگي از حاکميت مسووليت هايي بر عهده دارد که در انجام آن، سپاه نيز خالصانه دولتمردان را ياري مي دهد و در اين راستا مسوولان دولتي نيز بايد فضا را براي نقش آفريني سپاه فراهم کنند.

  استاندار همدان افزود: دولت و سپاه همانند يک خانواده با يک هدف مشترک هستند و يکي از بزرگترين افتخاري مسوولان نطام اسلامي، بسيجي بودن است.

  شاهرخي اضافه کرد: مسوولان اجرايي خود را وابسته به اين تشکيلات مي دانند و وجود صفا، صميميت و وفاق در شوراي تامين همدان موجب شده انرژي و توان مسوولان معطوف خدمت به مردم شود.

  وي ادامه داد: وقت و انرژي مسوولان متعلق به مردم است و بايد براي خدمت به مردم صرف شود و اين تفکر خدمت رساني به مردم در تمامي ارکان استان و مجموعه عزتمند سپاه و بسيج جاري است و اين موجب شده کسي دنبال کاري به جز خدمت نباشد.

  بالاترين مقام اجرايي استان همدان گفت: امروز فضا براي خدمت در استان فراهم است و همه ارکان بايد در بيان خدمات نظام و مجموعه کارهاي صورت گرفته تلاش کنند.

  شاهرخي افزود: سپاه و بسيج سرمايه هايي براي تضمين آرامش و امنيت هستند و بايد خدمات صورت گرفته توسط دلاورمردان سپاه بيان شود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 204
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.