4 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 2666
هفته جاری: 60704
ماه جاری: 28124
تاکنون: 16675783
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: خدمت به مردم، هدف مشترک ارکان نظام در سايه وحدت همدلي است
 • مهندس شاهرخي استاندار همدان در ديدار با فرمانده‌هان ارتش در استان گفت: در کنار نيروهاي نظامي و انتظامي هدف مشترکي داريم و آن خدمت به مردم بزرگ است.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، استاندار گفت: به عنوان خدمت‌گذاران نظام جمهوري اسلامي، بايد به دنبال تحقق يک هدف مشترک که همانا خدمت به مردم است باشيم

  وي در ادامه ضمن قدرداني از تلاش‌هاي بي‌وقفه کليه نيروهاي نظامي و انتظامي استان، افزود: گواهي مي‌دهيم که نيروهاي نظامي و انتظامي خالصانه زندگي خود را وقف تحقق حفظ کيان نظام جمهوري اسلامي کرده‌اند.

  شاهرخي با اشاره به تلاش‌ها و زحمت‌هاي ارتش جمهوري اسلامي در همدان، تاکيد کرد: نيرو‌هاي خدوم ارتش حمايت و پشتيباني مي‌شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/05   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2084
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.