4 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 2650
هفته جاری: 60687
ماه جاری: 28107
تاکنون: 16675768
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: 10 هزار ميليارد تومان طرح تا پايان دولت در همدان به ثمر مي‌نشيند
 • استاندار همدان گفت: در چارچوب تحقق جهش توليد، 63 طرح با ارزش 10 هزار ميليارد تومان در اين استان تعريف شده که تا پايان دولت تدبير و اميد به ثمر مي‌نشيند.
 • سيد سعيد شاهرخي در آيين آغاز عمليات اجرايي مجتمع دامپروري 6 هزار راسي ملاير بيان کرد: اين حجم از سرمايه‌گذاري حاصل وفاق و همدلي در مجموعه استان است و همه ما به يک هدف مهم آن هم خدمت به مردم و دوري از حواشي فکر مي‌کنيم.

  استاندار همدان گفت: با پيگيري‌هاي انجام شده شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي(شستا) 6 طرح بزرگ اقتصادي را با حجم سرمايه‌گذاري بيش از يک‌هزار ميليارد تومان در اين استان سرمايه‌گذاري مي‌کند که در سال‌هاي گذشته بي‌سابقه است.

  استاندار همدان خاطرنشان کرد: همدان در ساليان گذشته بهره زيادي از سرمايه‌گذاري‌هاي شرکت شستا نبرده بود که با سرمايه‌گذاري و اجراي اين تعداد طرح، تا حدود زيادي عقب‌ماندگي اين استان را در سال‌هاي گذشته جبران خواهد کرد.

  شاهرخي توجه به معيشت مردم، توليد و اشتغال را از اولويت‌هاي نخست استان دانست و افزود: تمام وقت خود و مجموعه استان را صرف اين هدف مهم کرده‌ايم تا بتوانيم خدمتي صادقانه به مردم ارايه دهيم.

  وي ادامه داد: با توجه به شيوع ويروس کرونا، طبق تاکيدات رييس جمهوري حفظ سلامت مردم نيز در دستور کار است.

  استاندار همدان با اشاره به هجمه‌هاي دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي و ملت ايران تاکيد کرد: مردم همواره در کنار مسوولان جلوي ياوه‌گويي‌هاي آمريکا و صهيونيست ايستاده است و با مقاومت تمامي نقشه‌هاي شوم دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند.

  شاهرخي گفت: امروز با وجود اعمال فشارها و تحريم‌هاي ظالمانه، شرکت سرمايه‌گذاري شستا بيش از يک‌هزار ميليارد تومان طرح فقط در استان همدان اجرا مي‌کند.

  وي اظهار داشت: جاي جاي استان همدان به مثابه يک کارگاه بزرگ عمراني، کار و فعاليت در جريان است و طرح‌هاي بزرگ همچون پتروشيمي همدان در دست اجرا است که تا يک‌ماه آينده راه‌اندازي مي‌شود.

  استاندار همدان از تلاش‌ها و پيگيري‌هاي فرماندار ويژه ملاير و نمايندگان مجلس در اجرايي شدن طرح‌هاي بزرگ اقتصادي در اين شهرستان قدرداني کرد و گفت: به واسطه اين جديت و تلاش، حجم سرمايه‌گذاري در اين شهرستان چندين برابر شده و ملاير يکي از شهرستان‌هاي پيشرو استان در امر سرمايه‌گذاري است.

  مهندس شاهرخي فرهنگ بالا را از ويژگي‌هاي منحصر به فرد مردم اين شهرستان دانست و افزود: در تامين زمين، آب و صدور مجوزهاي لازم براي اجراي دامپروري ? هزار راسي شستا مشکلي در ملاير نداشتيم و اين نشان از فرهنگ بالا و همراهي مردم اين منطقه دارد.

  وي همچنين از همراهي مردم استان همدان با دولت قدرداني کرد و گفت: اين همراهي مردم موجب سرعت بخشيدن به روند اجرايي طرح‌ها در سطح استان شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1615
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.